Brnokoncert, koncerty v Brně

Creedence Clearwater Revived (UK) v Brně

Program večera rozšíří Beps´n´Johnnies je mladá kapela původem z Blanska. Jejich tvorba má vzory v psychedelické hudbě 60. let a současném garážovém rocku. Vše o kapele najdete zde https://bepsnjohnnies.bandcamp.com/ či https://www.facebook.com/bepsnjohnnies/. Video https://www.youtube.com/watch?v=f6pj2Pu-lNw

-----------------------------

Do České republiky poprvé přijíždí kapela Creedence Clearwater Revived, považovaná za pokračovatele legendární americké hippie formace Creedence Clearwater Revival, jejíž sestavu tvořili kytarista a textař John Forgety, kytarista Tom Fogerty, baskytarista Stu Cook a bubeník Doug Clifford. Zkráceně CCR byli považováni za zakladatele takzvaného jižanského rocku (hlavní ikona jsou dodnes ZZ Top, mezi hlavní představitele patří Johnny Winter, Lynyrd Skynyrd, Kid Rock, Allman Brothers Band a Steve Ray Vaughan). Za legendární bývá považováno vystoupení Creedence Clearwater na Woodstocku 1969.

Na jediném koncertě v ČR vás čeká poctivá porce nejznámějších hitů CCR, mezi které patří Have You Ever Seen The Rain, Fortunate Son, Bad Moon Rising, Proud Mary, Green River, Looking At My Back Door, Who´ll stop the rain, Suzie Q a I Put a Spell On You.

Frontmanem formace Creedence Clearwater Revived, která vystoupí v brněnském Sonocentru 25.2.2017, je Johnnie „Guitar“ Williamson, který v 60. letech působil v norské kapele Titanic. V této době se John setkal s původní formací CCR z USA během vystoupení v Paříži. Dalšími členy v kapele jsou Peter Barton (exfrontman Animals), Chris Allen (aktuálně působí též v Troggs), Walter Day (bubeník, British Session).

Prostory Sono Centra nabízejí dokonalý zvuk a pohodlí. Nenechte si ujít jedinečný zážitek. Vstupenky v cenách od 360 do 990 Kč jsou k dostání v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz).

Odkaz pro přímý nákup vstupenek ZDE