Brnokoncert, koncerty v Brně

Elán v Brně - tour 2010

Místo: BVV Pavilon P Brno
Účinkující: Elán
Konání: 22.10.2010 18:00:00

Skupina Elán se v Brně představí v rámci Tour 2010 s novým albem!

V pátek 22.10.2010 od 18 hodin vystoupí v Pavilonu P na brněnském výstavišti populární slovenská skupina Elán. Za svou kariéru skupina vydala přes 20 slovenských alb, 5 anglických a četné výběry, na svém kontě mají 25 platinových desek. Před 2 lety kapela vyprodala brněnskou halu Rondo, v současné době chystá nové turné, v rámci kterého představí v pořadí třináctou studiovou desku, která se jmenuje Anjelská daň. Na co se mohou fanoušci těšit?

Loňský rok byl pro Elány oddechový, nyní se však vrhají na svou koncertní šňůru s tím správným elánem. Své fanoušky potěší zbrusu novými skladbami, ale i staršími peckami. Zmíněná deska Anjelská daň vychází v září a hned poté kapela vyráží na československé turné. Album se bude nejprve prodávat přímo na koncertech, teprve až pak půjde do obchodů. A jaké vlastně bude? Sám Jožo Ráž o desce říká, že je omračující a v mnoha věcech odlišná než jejich předchozí studiovky. Takže fanoušci se mají určitě na co těšit.

Připomínáme, že vstupenky na brněnský koncert, který se koná v pátek 22.10.2010 v nejmodernějším pavilonu BVV – v Pavilonu P od 18 hodin, zakoupíte v sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a TicketArt a v obvyklých předprodejích. K dispozici jsou vstupenky do dvou sektorů: na stání a na VIP tribunu (sezení). Výhodou VIP vstupenek je kromě sezení na tribuně také samostatný vjezd do areálu a hlídané parkování, dále samostatný vchod do pavilonu a samostatná šatna a bar.

Informace získáte na čísle +420 541 240 623.

Skupina Elán se v Brně představí v rámci Tour 2010