Slavná latino kapela Gipsy Kings zahraje v Brně už tento pátek

Volare, Bamboleo nebo Baila Me…. Tyto a řadu dalších písní uslyšíte v pátek 21.10.2011 v brněnské Hale Rondo, kde se bude konat jediný koncert slavné latino formace Gipsy Kings v Česku. Pro všechny fanoušky máme skvělou zprávu: během svého zhruba 90timinutového vystoupení odehrají v české premiéře také několik nových písní z připravovaného nového alba. Toto album vyjde pět let od jejich poslední desky Pasajero, která byla kritikou velmi dobře přijata.

O tom, že to pánům i s přibývajícím věkem hraje pěkně svižně, se můžete přesvědčit z následujícího videa s jednou z nových písní – „Samba, samba“ http://www.youtube.com/watch?v=-RHGAiHIS90&feature=related

 

Nyní vám přinášíme organizační pokyny týkající se příjezdu či příchodu, parkování, časového plánu večera a další praktické informace.

1. Příjezd / přístup k hale, parkování

Hala se nachází ve středu města, takže k ní pohodlně dorazíte i pěšky či MHD. Vzdálenost od hlavního nádraží je cca 1 km (tramvaj č. 8 ve směru Starý Lískovec – zastávka Křídlovická).

GPS souřadnice: 49°11’7.62″N,16°36’7.37″E

Pro parkování jsou určena veřejná parkoviště v okolí haly, avšak kapacita pro zaparkování návštěvníků zde není dostatečná, proto doporučujeme jít pěšky či MHD.

2. Otevření, vstup do haly

Hala se pro návštěvníky otevírá v 18 hodin. Hlavní vstup bude z ulice Křídlovická, vstup pro ZTP a hosty rádia Krokodýl bude z ulice Poříčí. Pro vstup do haly budou otevřeny všechny vstupy.

3. Pokladna, akreditace, vouchery

U vstupu z ulice Křídlovická bude umístěna pokladna pro zakoupení vstupenek do sektoru stání a akreditační pokladna se seznamem hostů. Zde bude zároveň umístěna pokladna pro držitele voucherů.

4.Občerstvení budou zajišťovat bary s širokým sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojů a také několik stánků s jídlem.

Není dovoleno vnášet do haly vlastní občerstvení a nápoje. Zákaz vstupu psů a domácích zvířat. Fotografování a pořizování videozáznamů pomocí profesionální techniky není dovoleno.

 

5. Program:

18:00    otevření haly

18:30    DJ Willy

20:00    Gipsy Kings

21:45    DJ Eddy K

??          konec

Po skončení koncertu bude probíhat afterparty v brněnském klubu El Sombrero na Zelném trhu.