Brnokoncert, koncerty v Brně

Písně Hanky Zagorové opět rozezní předvánoční Bobycentrum

Místo: Bobycentrum, Brno
Účinkující: Hana Zagorová, Petr Rezek
Konání: 04.12.2011 20:00:00

Zpěvačka, textařka, herečka a moderátorka Hana Zagorová se vrací v prosinci do Brna. Po obrovském úspěchu brněnského koncertu v prosinci 2010, kdy nadšené publikum aplaudovalo ve stoje, oblíbené písně devítinásobné Zlaté slavice opět rozezní prostory Bobycentra. Stane se tak v neděli 4.12.2011. Jako tradiční speciální host se představí Petr Rezek, její dlouholetý kolega. Doprovázet je bude skupina Boom! Band, která vystupuje s českými umělci jako Eva Urbanová, Bára Basiková, Leona Machálková, Lucie Bílá, ale také Helena Vondráčková a Karel Gott, které doprovázela na jejich galakoncertu v Carnegie Hall.

Hana Zagorová - dáma české populární hudby se narodila 6. září 1946 v severomoravských Petřkovicích. Po Lucii Bílé získala nejvíce ocenění Zlatý slavík v kategorii zpěvaček, stala se držitelkou devíti Zlatých slavíků nepřetržitě od roku 1977 až do roku 1985. V poslední době jste mohli ocenit její kvality v muzikálech Jack Rozparovač čiMona Lisa, kde alternujes Helenou Vondráčkovou a Lindou Finkovou postavu Caterina de´ Gherardini. V roce 2009 vydala CD Černý páv a Duety se slavnými muži, na kterém nechybí písně s Karlem Gottem, Štefanem Margitou, Standou Hložkem, Petrem Kotvaldem či Karlem Vágnerem.Celou její diskografii najdete na http://www.diskografie.cz/zagorova-hana/ .

Hanka vystoupí se svým dlouholetým kolegou Petrem Rezkem (* 26. prosince 1942 Praha). Během své pestré hudební dráhy spolupracoval tento zpěvák, kytarista, skladatel, textař a hudební redaktor s Karlem Černochem, Františkem Ringo Čechem, Zdeňkem Mertou či Petrou Černockou. V roce 1976 se stal sólistou orchestru Karla Vágnera po boku Hany Zagorové. Výsledkem této spolupráce byla řada hitů, mimo jiné duety s Hanou Zagorovou - Duhová víla, Ta pusa je tvá, Dotazník, Vánoční tajemství. Od roku 1981 se věnoval své vlastní kapele Centrum a poté komponování scénické hudby. Od roku 1999 však koncertoval se skupinou Miloše Nopa společně s Hanou Zagorovou.

Připomeňme si jejich snad nejznámější společnou píseň z roku 1977 Duhová víla.

Video zde:

Přijďte si vychutnat nestárnoucí písně tohoto dua na předvánočním galakoncertu v brněnském Bobycentru.

 

Informace: 541 240 623 a www.brnokoncert.cz

Vstupenky exkluzivně v síti www.ticketpro.cz

Písně Hanky Zagorové opět rozezní předvánoční Bobycentrum