Brnokoncert, koncerty v Brně

Hana Zagorová - Vánoční koncert v Ostravě

Místo: DKMO Ostrava
Účinkující: Hana Zagorová, Petr Rezek
Konání: 02.12.2010 20:00:00

Zpěvačka, textařka, herečka a moderátorka Hana Zagorová vyráží na začátku prosince na miniturné. Po vyprodaném koncertu v lednu 2010 se vrací do DKO Jihlava, kde ve středu 1.12. sérii předvánočních koncertů odstartuje. Druhý koncert proběhne v jejím rodném kraji – 2.12. Hana zazpívá v DKMO Ostrava. Závěrečné vystoupení bude patřit brněnskému publiku, v pátek 3.12. její písně rozezní prostory Bobycentra.

Hana Zagorová - dáma české populární hudby se narodila 6. září 1946 v severomoravských Petřkovicích. Po Lucii Bílé získala nejvíce ocenění Zlatý slavík v kategorii zpěvaček, stala se držitelkou devíti Zlatých slavíků nepřetržitě od roku 1977 až do roku 1985. V poslední době jste mohli ocenit její kvality v muzikálu Jack Rozparovač a v novém muzikálu Mona Lisa, kde alternuje s Helenou Vondráčkovou postavu Caterina de´ Gherardini. Na podzim 2008 vydala CD Dávné lásky / duety. Celou její diskografii najdete na http://www.diskografie.cz/zagorova-hana/.

Na brněnském koncertu, který se uskuteční 18.1.2010, Hana vystoupí se svým dlouholetým kolegou Petrem Rezkem (* 26. prosince 1942 Praha). Během své pestré hudební dráhy spolupracoval tento zpěvák, kytarista, skladatel, textař a hudební redaktor s Karlem Černochem, Františkem Ringo Čechem, Zdeňkem Mertou či Petrou Černockou. V roce 1976 se stal sólistou orchestru Karla Vágnera po boku Hany Zagorové. Výsledkem této spolupráce byla řada hitů, mimo jiné duety s Hanou Zagorovou - Duhová víla, Ta pusa je tvá, Dotazník, Vánoční tajemství. Od roku 1981 se věnoval své vlastní kapele Centrum a poté komponování scénické hudby. Od roku 1999 však koncertuje se skupinou Miloše Nopa společně s Hanou Zagorovou.

V roce 1977 se píseň Duhová víla stala hitem. Duo si zazpívali Hana Zagorová a Petr Rezek.

Přijďte si vychutnat nestárnoucí písně tohoto dua na jednom ze série předvánočních koncertů.

Informace: +420 541 240 623
Vstupenky: www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz, www.ticket-art.cz

Hana Zagorová vyráží na začátku prosince na miniturné - Ostrava