Hardrockoví Uriah Heep a český bigbít Progres 2 už zítra v Brně!

Ve čtvrtek 13.10.2011 se v Brně představí jedna z legend hard rocku 70. let – skupina Uriah Heep. Jak jsme již informovali, skupina v Hale Rondo představí výběr starších skladeb i písně z jejich poslední desky Into The Wild. Program večera zahájí výborná brněnská formace Progres 2, která na hudební scéně působí už od roku 1968.

Rozhovor s Progres 2 http://www.rock.cz/clanek/4391-progres-predskoci-v-brne-kapele-uriah-heep

Rozhovors Mike Boxem: http://www.topzine.cz/uriah-heep-cesi-jsou-vasnivi-rockeri-kteri-umi-uvarit-nejlepsi-pivo

 

Nyní vám přinášíme organizační pokyny týkající se příjezdu či příchodu, parkování, časového plánu večera a další praktické informace.

1. Příjezd / přístup k hale, parkování

Hala se nachází ve středu města, takže k ní pohodlně dorazíte i pěšky či MHD. Vzdálenost od hlavního nádraží je cca 1 km (tramvaj č. 8 ve směru Starý Lískovec – zastávka Křídlovická).

GPS souřadnice: 49°11’7.62″N,16°36’7.37″E

Pro parkování jsou určena veřejná parkoviště v okolí haly, avšak kapacita pro zaparkování návštěvníků zde není dostatečná, proto doporučujeme jít pěšky či MHD.

2. Otevření, vstup do haly

Hala se pro návštěvníky otevírá v 18 hodin. K přístupu na terasu haly bude otevřen jediný vstup, a to vstup z ulice Křídlovická. Do haly pak budou otevřeny 3 vstupy.

3. Pokladna, akreditace

U vstupu z ulice Křídlovická bude umístěna pokladna a akreditační pokladna. Zde bude možné zakoupit vstupenky na stání či na sezení. Zde bude zároveň umístěna akreditační pokladna se seznamem hostů.

4.Občerstvení budou zajišťovat bary s širokým sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojů a také několik stánků s jídlem.

Není dovoleno vnášet do haly vlastní občerstvení a nápoje. Zákaz vstupu psů a domácích zvířat. Fotografování a pořizování videozáznamů pomocí profesionální techniky není dovoleno.

5. Program:

18:00    otevření haly

19:30    předkapela Progres 2

21:00    Uriah Heep

23:00   konec