Brnokoncert, koncerty v Brně

Henry Lee Fest 2014

Agentura Mersey připravuje druhý ročník Henry Lee Festu, alternativního festivalu, který je věnován postavě z písní Nicka Cavea – Henrymu Lee. Na prvním ročníku vystoupili např. Sunshine, PPU, Noblesse Oblige, My Dead Cat, Please The Trees a další.

Headlineři zářijového Henry Lee Festu v Brně jsou potvrzeni. Program rozšíří Australan Mick Harvey a berlínští The Ministry Of Wolves. Hudebník-multiinstrumentalista, producent a skladatel Mick Harvey prošel skupinami The Birthday Party a The Bad Seeds, které založil společně s Nickem Cavem. Své první sólové album vydal v roce 1995; později se věnoval jak sólové kariéře, tak i skládání hudby k filmům nebo spolupráci s jinými hudebníky (PJ Harvey, Anita Lane, Robert Forster, Conway Savage či Rowland S. Howard).

Kapelu The Ministry Of Wolves tvoří Alexander Hacke (Einstürzende Neubauten / Crime & The City Solution), Mick Harvey (spoluzakladatel Nick Cave & The Bad Seeds), Danielle de Picciotto (spoluzakladatelka německé ‘Love Parade’ členka Crime & The City Solution) a Paul Wallfisch (hudební ředitel Theater Dortmund). Formace letos v březnu vydala album Republik der Wölfe, které vychází z klasických pohádek bratří Grimmů.

Alexander Hacke, významná postava německé experimentální scény, je znám hlavně svou prací s kapelou Einstürzende Neubauten, nicméně spolupracoval s celou řadou dalších umělců, jako např. The Tiger Lillies, Meret Beckerová, Gianna Nannini ad.

Na festivalu se dále představí Vladimír Mišík a ETC, post punkoví The Prostitutes, legenda české alternativy MCH Band s Mikolášem Chadimou, Velvet Underground Revival Praha, a na druhé stagei mladé kapely My Dead Cat, Gerda Blank (NZ), Wild Tides a Boy. Po skončení živých koncertů následuje afterparty se Stevem Morellem z Berlína a s Kayem Buriánkem a Tvzexem (Bounce! Bounce !).

Kromě hudební produkce vás čekají doprovodné projekce, zdravé hamburgery, Geng Beng performance a 3 bary s nejlepším pivem a destiláty.

Předprodej vstupenek

Předprodej zajišťují sítě Ticketpro, Ticketportal a Ticketart, hlavní brněnský předprodej je v Indies na Poštovské 2.

Moderní forma nákupu vstupenek do mobilu přes SMS TICKET.

Nákup vstupenek online přes Online vstupenky .


Vstupenky zakoupit i BEZ NUTNÉ REGISTRACE prostřednictvím portálu

Od 11.9. lze vstupenky zakoupit i zde http://www.mepass.cz/dejiste/388-mersey

Vstupné: 350 Kč do 20.9. a 390 Kč do 27.9.

Držitelé platných průkazů ISIC/ITIC/IYTC/ALIVE mohou využít slevu ve výši 15% na vstupném. Tyto zvýhodněné vstupenky lze koupit na isicpoint.cz zde: 

Platné průkazy jsou:
   


Info linka: 541240623

 

Odkazy:

FB stránky https://www.facebook.com/henryleefestbrno

 

Fotky:

http://www.fullmoonzine.cz/galerie/henry-lee-fest-1492013-zbrojovka-brno

http://www.fullmoonzine.cz/galerie/henry-lee-fest-ii-1492013-zbrojovka-brno

 

Report:

http://www.fullmoonzine.cz/clanky/henry-lee-fest-party-pro-mrtvyho-kluka-ze-stare-pisnicky