Brnokoncert, koncerty v Brně

DJ Lucca se vrací do Brna a zahraje na Intec Party s kolegou Carla Coxe!

Místo: Klub Mersey, Minská 15, Brno
Účinkující: Jon Rundell, Lucca, Javas, Elio
Konání: 06.04.2012 21:00:00

Jon Rundell patří mezi DJe, jež se proslavili po celém světě. To, jaký je, nejlépe zhodnotil Carl Cox, který o něm řekl: „Myslím si, že Jon je jako šperk na královské koruně. Je vážně velmi dobrý v komunikaci s publikem a hraje skvělou hudbu. Při našich společných setech je mi velkou oporou. Postavíš ho před 30.000 lidí a on prostě jede. Umí velmi přirozeně komunikovat s publikem. Vždy si povídáme o tom, co budeme oba dva hrát a on se za to prostě postaví a hraje to.“

Blízký kolega Carla Coxe, DJ ze stáje Safehousemanagement se představil českému publiku poprvé na Creamfields Central Europe v roce 2009. Svou produkci vydává na značce Intec. Sklízí velké ohlasy i na poli remixérském – zremixoval např. skladbu „Detournment“ z alba „In Between“ Paul van Dyka a tento remix vyšel na kolekci remixů s názvem „Hands On In Between“.

Doprovodí jej česká funky techno ambassadorka Lucca, ostřílený tahoun brněnské scény Javas a designer, grafik a DJ v jedné osobě - EliO.

Vstupenky na tuto party jsou v předprodeji v síti Ticketpro a můžete si vybrat buď lístky standard za 180,- nebo super VIP za 300,- (tyto zahrnují speciální zónu – Mersey terasa, a pití zdarma – láhev jakostního vína)

 

Odkazy:

http://www.jonrundell.com/

http://www.myspace.com/jonrundell

www.lucca.cz

Událost na fb