Koncert Heleny Vondráčkové se blíží

Naše nejslavnější zpěvačka Helena Vondráčková slaví v roce 2012 životní jubileum 65 let a při této příležitosti se bude konat v brněnském Bobycentru slavnostní narozeninový galakoncert. V rámci jejího vystoupení uslyšíte výběr největších hitů, jako Červená řeka, Přejdi Jordán, A Ty se ptáš co já, Já půjdu dál, Sladké mámení či Dlouhá noc. Během večera se k ní připojí jako speciální host talentovaný David Deyl.

K tomuto významnému životnímu jubileu vyšla kniha Každá trampota má svou mez, která je ohlédnutím za celou životní a profesní drahou zpěvačky, která má na svém kontě více než 80 sólových alb a řadu filmových, televizních a muzikálových rolí. Křest knihy proběhl 26.6.2012 v Praze za účasti autora knihy Petra Macka, herečky Jiřiny Bohdalové a samozřejmě i Heleny Vondráčkové. 

Na konci srpna vyšla také platinová kolekce 3CD Helena (nejen) o lásce s unikátním průřezem repertoárem z let 1964 – 2012, který zahrnuje jak nejlepší hity - balady, taneční písně, swingové melodie, filmové písně, tak i jazzové rarity. První dvě CD obsahují slavný repertoár v češtině, na posledním CD uslyšíte písně zpívané v angličtině, němčině, francouzštině, polštině, ruštině a italštině.

A kromě toho právě vyšlo DVD Helena On Broadway – záznam jedinečného koncertu zpěvačky a jejích hostů ze Státní opery Praha, v rámci kterého zazněly nejkrásnější skladby z muzikálových pódií a filmových pláten (jmenujme např. Bídníci, West Side Story, Hello Dolly, Evita, Noc na Karlštejně, Hříšný tanec a další)

Po skončení koncertu bude probíhat autogramiáda, a to přibližně ve 22 hodin.

Vstupenky na tento slavnostní koncert zakoupíte v síti TICKETPRO.

Rozhovor ke kolekci Helena (nejen) o lásce si můžete přečíst zde: http://www.supraphon.cz/cs/novinky/aktualne/?item=804

Infolinka: 541 240 623, www.brnokoncert.cz