Brnokoncert, koncerty v Brně

Nazareth

Místo: Boby Centrum Brno
Účinkující: Nazareth, Blue Rocket (CZ)
Konání: 23.04.2009 20:00:00

Skupinu NAZARETH vám jistě nemusíme nijak dlouze představovat. Tato legendární skotská kapela se zapsala do historie světové populární hudby především klasickými hity Love Hurts a Dream On. Právě tyto dvě písně se zařadily mezi 100 nejlepších skladeb všech dob dle prestižního časopisu Rolling Stone. Koncerty skupiny Nazareth navštívilo v minulosti už více než 3 miliony diváků a vedle kapel Rolling Stones nebo Led Zeppelin jsou Nazareth dodnes považováni za jednu z nejzásadnějších formací světové hudební scény.

A právě tato bluesrocková kapela se po 5 letech vrací do moravské metropole, kde v dubnu proběhne jejich unikátní koncert, který bude dozajista patřit k jedněm z největších hudebních událostí tohoto jara.

Plánovaný termín pro realizaci koncertu skupiny Nazareth je 23.4.2009 a jako prostory tentokrát produkční team zvolil brněnské Bobycentrum, které je vhodné nejen svou vynikající dostupností, ale klientům poskytuje i prostorné parkoviště, luxusní čtyřhvězdičkový hotel a další služby, jako restaurace nebo kavárny.

Hlavním důvodem pro volbu tohoto místa je však unikátně řešená koncepce Laser Show Hall, haly, ve které se pravidelně konají nejrůznější hudební akce. Je jen málo míst v České republice, které mají vybudovaný vlastní integrovaný světelný park a základní ozvučení. Laser Show Hall těmito specifiky disponuje a pro akce tohoto charakteru je lze odpovídajícím způsobem posílit a doplnit. Kromě toho hala návštěvníkům také poskytuje dostatek pohodlí, protože součástí prostoru jsou i zajímavě řešené boxy, ve kterých může část publika sedět a odpočívat.

Koncert skupiny Nazareth tedy proběhne 23.4.2009 v Brně, v Bobycentru, cena vstupenek pro nákup v předprodeji je 550,- , na místě v den akce je pak cena 650,-. Jako speciální hosté se představí teplická jižansky rocková formace BLUE ROCKET, která je považována za stálici severočeské rockové hudební scény.

Vezměte rodinku či partu kamarádů a udělejte si příjemný večer plný klasických rockových fláků!

Web kapely: www.nazarethdirect.co.uk
klip Love Hurts http://www.youtube.com/watch?v=L2BjJbKQkgc
klip Dream On http://www.youtube.com/watch?v=PNnqjbojqjE&feature=related

Legendární skotská skupina Nazareth přijíždí do Brna