Brnokoncert, koncerty v Brně

Koncert skupiny Vltava

Předprodej: Ticketpro, Ticketportal, Ticketart

Vstupenky do mobilu: http://www.smsticket.cz/vstupenky/1271-vltava.aspx

Online vstupenky

Jedna z nejoriginálnějších českých skupin, vedená Robertem Nebřenským, míří do Mersey. 30 případů Kapitána pejska aneb Kapitán pejsek na stopě písní a obrazů. Hraje a zpívá skupina Vltava.

V koncertním programu, nad kterým převzal záštitu velitel vltavského parníku Děvín - noblesní Kapitán pejsek, obeplujete řeky i moře a za pomoci jeho kouzelného triedru nahlédnete do propastí vzdáleného vesmíru!

Kapitán pejsek má čich nejen na pěkné písničky, ale také na zajímavou společnost písňových postav a je znalcem jejich příběhů. Zjistíte například, co zažíval pan Prasátko jako člen Beatles, kolik lyží mají dohromady s Marxem a Engelsem, jaký Trosečník byl Bezvadnej chlap a proč všichni milují nedostupnou Opilou krásku.

Když pak Zajíc s kozou zahrají na Hurá kytary, rozpoutá to ještě mnoho mnoho dalšího! Vyzkoušejte léčebnou sílu představivosti a hudby! Přijďte se pobavit na Vltavu!

Po skončení koncertu afterparty.
V sestavě nové Vltavy jsou původní Robert Nebřenský (kytara, zpěv), Martin Vajgl (bicí) a František Svačina (klávesové nástroje), novými členy pak jsou Tomáš Uhlík (basa) a Peter Binder (kytara).

V klubu Mersey v Brně se představí 30.10. od 20 hodin. Po skončení koncertu zahraje na afterparty DJ Liquid A.

http://www.vltava.at/