Brnokoncert, koncerty v Brně

Lucie Bílá - Vánoční koncert 2015

Vánoční koncert Lucie Bílé a jejích hostů, který se měl konat 19.12.2015 v sále Bobycentrum v Brně, se z technických důvodů (konání muzikálu Děti Ráje) přesouvá do sálu s nejlepším zvukem a akustikou – Sonocentrum na ulici Veveří 113 v Brně.

Vzhledem k odlišnosti zasedacího pořádku v obou sálech je nutné provést výměnu vstupenek. Informace o výměně vstupenek: 541 240 623.

=======================================

LUCIE BÍLÁ a hosté - Vánoční koncert 2015

19.12.2015 od 19.00 hod Sonocentrum Brno

Předprodej exkluzivně v síti TICKETPRO (www.ticketpro.cz

 

Slavnostní vánoční koncert Lucie Bílé a jejích hostů letos proběhne v brněnském Sonocentru!

Již řadu let zpříjemňuje Lucie Bílá sváteční čas svým tradičním vánočním koncertem, ze kterého dýchá láska, klid a kouzelná atmosféra blížícího se Štědrého dne. Jejím tradičním hostem je kapela Petra Maláska, se kterou vystoupí i letos. Nenechte si ujít koncert dne 19. prosince 2015 v brněnském Sonocentru.

Lucie Bílá je nejpopulárnější českou zpěvačkou. Mezi muzikály, ve kterých hrála a zpívala, patří Bídníci, Dracula, Krysař, Johanka z Arku, Excalibur atd. Vydala řadu sólových alb a písně jako „Láska je láska", „Trouba" či „eSeMeS", jež na nich najdete, zná téměř každý. Zazářila i ve filmech, jako jsou např. Princezna ze mlejna, Král Ubu nebo Čas dluhů. Za svůj největší dosavadní úspěch považuje dvě vystoupení na festivalu Pražské jaro 98.  

Díky svému mimořádnému talentu, humoru, bezprostřednímu vystupování, ale i smyslu pro pomoc těm, kteří ji opravdu potřebují, se řadí mezi nejpopulárnější a nejoblíbenější osobnosti této země. Jistě i díky těmto faktům je mnohonásobnou držitelkou prestižních ocenění - televizních Cen TýTý, Českého slavíka, Cen akademie populární hudby (dříve Gramy) a mnoha dalších významných ocenění.