Brnokoncert, koncerty v Brně

Michal Horáček a hosté v Sonocentru

Michal Horáček a hosté

Účinkují: Lenka Nová, František Segrado, Ondřej Ruml

27.4.2017 od 19,30 hodin Sonocentrum Brno

Předprodej exkluzivně v síti Ticketpro ZDE

Michal Horáček se po roce vrací na prkna brněnského Sonocentra

Oceňovaný textař, básník, publicista a spisovatel Michal Horáček se po roce chystá opět do Brna. Výběr písní nejen z dílny Hapka/Horáček potěší příznivce ve čtvrtek 27.4.2017 v sále Sonocentra.

Dramaturgie představení navazuje na program předešlých recitálů, zejména na poslední recitál Na cestě, který vychází z alba Segrado vydaného v létě 2014. Dojde však také i na ostatní Horáčkovu tvorbu, zejména jeho spolupráci s hudebním skladatelem Petrem Hapkou. Slovem provází Michal Horáček, zpívají Lenka Nová, Ondřej Ruml a František Segrado za hudebního doprovodu kvartetu Mateje Benka.

Mezi významné počiny Michala Horáčka patří např. lyrikál Kudykam, jehož libreto obsahuje přes 2000 veršů a který měl premiéru v roce 2009 ve Státní opeře (Praha) a Janáčkově opeře (Brno). Album Český kalendář (2013) obsahující 32 zhudebněných villonských balad dosáhlo "platinových" prodejů a získalo cenu Anděl jako Nejprodávanější album roku 2013 v ČR. V roce 2014 se představil s recitálem Mezi námi v Janáčkově divadle. Projekt, který byl vůbec prvním recitálem jeho písní, jehož se zúčastnil jako vystupující, obsáhl tři významné celky: v prvním představil autor textů spolupráci se skladatelem Petrem Hapkou, v dalším svůj úspěšný recitál Kudykam a ve třetím svůj poslední ucelený autorský projekt Český kalendář.

Vstupenky na recitál Mezi námi můžete zakoupit v síti Ticketpro od 350,-.

Info: www.brnokoncert.cz, 541 240 623