Brnokoncert, koncerty v Brně

Nazareth

Místo: BVV Pavilon P Brno
Účinkující: Nazareth, Geoff Tyson
Konání: 18.11.2010 19:00:00

Jedna z posledních možností, jak slyšet legendární skupinu Nazareth! Přijíždějí s novým albem na svůj největší koncert 18.11.2010 do Brna!

Skupinu Nazareth vám jistě nemusíme nijak dlouze představovat, určitě tyto legendy, které patřily v 70.letech k nejvýraznějším formacím britské rockové scény, dobře znáte - tedy určitě alespoň jejich největší hity, jako Dream On, nebo Love Hurts. Právě tyto dvě písně se zařadily mezi 100 nejlepších skladeb všech dob dle prestižního časopisu Rolling Stone.

Koncerty skupiny Nazareth navštívilo v minulosti už více než 3 miliony diváků a vedle kapel Rolling Stones, nebo Led Zeppelin je skupina Nazareth dodnes považována za jednu z nejzásadnějších formací světové hudební scény.

A právě tato bluesrocková kapela ze Skotska vydává své poslední album (k dostání na koncertu) a vrací se do moravské metropole, kde v listopadu proběhne jejich největší koncert v historii.

Plánovaný termín pro realizaci koncertu skupiny Nazareth je 18.11.2010 a jako prostory tentokrát produkční team zvolil brněnské výstaviště a nový, multifunkční pavilon P, který je vhodný nejen svou vynikající dostupností, ale návštěvníkům poskytuje i prostorné parkoviště, posezení, restauraci, rychlé občerstvení, zásobené bary, VIP tribuny a podmínky pro velkou koncertní scénu se světly, LED panely a velmi kvalitním ozvučením na míru legendární skupině Nazareth.

Oficiální tour předkapelou bude Geoff Tyson (USA). Respektovaný zpěvák a kytarista je jedním z pouhých dvou žáků legendárního kytarového mága jménem Joe Satriani, kteří u něj uspěli a složili závěrečné zkoušky ! Tento zkušený hudebník se v ČR představil již letos v březnu společně s legendárními Fun Lovin´ Criminals v Praze. Jeho aktuální album pojmenované "Geoff Tyson" vyšlo v lednu 2010. Více informací najdete na www.geofftyson.com, www.myspace.com/geofftyson

Koncert skupiny Nazareth tedy proběhne 18.11.2010, v Brně, v pavilonu P, BVV, cena vstupenek pro nákup v předprodeji je 500,-, VIP vstupenky 800,-, na místě v den akce je pak cena běžné vstupenky 650,-

VIP vstupenky se prodávají v omezeném množství a mají následující výhody:

- zdarma hlídané parkoviště
- zvláštní VIP vstup do pavilonu
- zdarma šatnu
- posezení na VIP tribunách s výhledem na vystoupení
- samostatné toalety
- zdarma občerstvení

Vzhledem k oblíbenosti skupiny Nazareth, jejich nového alba a předpokládané poslední tour v kariéře se očekává velký zájem o vstupenky, proto neváhejte s nákupem včas!

Ticketportal, Ticketpro, TicketArt, Ticketstream a tradiční prodejní místa!

Skupina Nazareth přijíždí do Brna se svým novým albem