Brnokoncert, koncerty v Brně

Pepa Vojtek a Inflagranti

Pepa Vojtek a elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI přijíždějí na podzim do brněnského Sonocentra. Trio tvoří tři křehké muzikantky, Markéta Muzikářová (housle), Kateřina Lískovcová (housle) a Iris Morisáková (violoncello).  Na jejich koncertě v Brně s nimi bude společně vystupovat zpěvák kapely Kabát Pepa Vojtek. Předprodej vstupenek exkluzivně v síti Ticketpro.

Pepu Vojtka není nutné dlouze představovat – v roce 1988 přišel do skupiny Kabát, z níž se během let stala jedna z nejúspěšnějších kapel 90. let a současnosti. Mimo to účinkoval také v řadě muzikálů, např. Krysař, Hamlet, Galileo, Tři mušketýři, Angelika a Golem. Další jeho muzikálové role jsou: Baron Prášil, Dracula či Casanova. Na televizních obrazovkách se několikrát objevil jako herec a také porotce soutěže Hlas ČeskoSlovenska.

Trio Inflagranti úspěšně působí na české popové scéně již 8 let. Dámy interpretují slavné melodie z klasiky, rocku i popu v úpravách pro dvoje housle a violoncello. Ruší tak hranice mezi žánry a vytvořily „nový kabát“ už nejednomu hitu. Teď se dokonce rozhodly pozvat si kus Kabátu na svoje turné.

Smyčcové trio INFLAGRANTI vzniklo v roce 2004. V úpravě pro dvoje housle a violoncello interpretuje ve vlastních instrumentálních úpravách nejen klasické skladby od Bacha nebo Vivaldiho, ale i hity kapel jako jsou Metallica, Europe nebo Queen. Za svou kariéru prodalo tisíce hudebních nosičů a za živé DVD Brioso obdrželo dokonce Zlatou desku. INFLAGRANTI vystupuje nejen v České republice, ale uspěla i v Japonsku, Mexiku, Německu, Norsku, Nizozemsku, Polsku, Řecku nebo Itálii. Loni vydalo třetí album Christmas Symphony, natočené s velkým symfonickým orchestrem. 

Více informaci na webu www.inflagrantimusic.cz.

Předprodej běží v síti Ticketpro a zde