Program koncertů Smokie

"Mezi zeměmi, kde jsme vystupovali, jsou samozřejmě rozdíly, ale pro mě jsou důležití fanoušci Smokie. Zatímco v tradicích a zvycích se země liší a my to respektujeme a ctíme, na našich koncertech je to všude podobné. Je to jako velká rodinná sešlost. Večírek v různých jazycích. A Česká republika je úžasná, jezdím k vám moc rád," řekl Terry Uttley, zakládající člen Smokie, kteří ročně odehrají přes stovku koncertů a během čtyřiadvaceti hodin byli schopni vystoupit ve třech různých zemích.

Terryho slova jasně dokládají, proč se jeho skupina do ČR tak ráda vrací. Již tento pátek 31.3. jejich písně rozezní sál brněnského Sonocentra a v sobotu 1.4. potěší fanoušky v pražské Lucerně. Na obou koncertech program zahájí vystoupení předkapel a my dnes přinášíme časový harmonogram:

Brno
18,30 door open
19,30 Science Killer /CZ/
20,15 Smokie /UK/

Praha
19,00 door open
20,00 Keks /CZ/
21,00 Smokie /UK/

POSLEDNÍ VSTUPENKY v síti Ticketpro. Na pražský koncert zbývají v síti Ticketpro poslední místa i k sezení, na brněnský již jen na stání.

Návštěvníci koncertů Smokie budou mít také možnost zakoupit vstupenky na rockové koncerty připravované agenturou Brnokoncert za akční cenu. Bude se jednat o lístky na vystoupení kapel The Dire Straits Experience 31.5.2017 v pražské Lucerně, dále Nazareth v termínech 28. - 30.9.2017 v Brně, Praze či Ostravě a The Sweet 19. - 20.10.2017 v Brně a Praze.