Suzi Quatro oslavila 65 let

Suzi Quatro oslavila 65 let a v listopadu se vrací do ČR!

 

Suzi Quatro, žena, která se úspěšně prosadila jako rocková frontwoman a zároveň hráčka na baskytaru v do té doby převážně mužské sféře, oslavila 3.června  narozeniny. Narodila se před 65 lety v Detroitu jako Susan Kay Quatrocchio. Pochází z katolické rodiny, z otcovy strany má italské předky a vyrůstala se třemi sestrami a jedním bratrem. Suzi umí hrát nejen na baskytaru, ale také na klavír, bubny a kytaru. Kromě působení na hudební scéně se objevila na televizních obrazovkách, jmenujme např. seriály Happy Days, Dempsey a Makepeaceová či Vraždy v Midsomeru.

Do České republiky se chystá letos na podzim. Vystoupí nejprve 11.11.2015 ve Velkém sále Lucerny v Praze, o den později přijede do brněnského Bobycentra. V Brně vystupovala před dvěma lety v Hale Vodova a její koncert zde měl velký úspěch.

V programu koncertů uslyší návštěvníci všechny zásadní písně jejího repertoáru: od A Girl Like Me, přes Rocking In the Free World čí Can the Can po samozřejmě nesmrtelné Stumblin In a If You Can’t Give Me Love. Na pódiu podpoří svoji kapelnici skupina vysoce kvalitních rockových muzikantů včetně brilantní dechové sekce, jíž velí renomovaný britský saxofonista Ray Beavis, který se objevil i v dechové sekci Irish Horns na albu London Calling legendárních The Clash. Má za sebou studiovou či koncertní spolupráci s takovými veličinami, jako jsou Graham Parker, Shakin Stevens, U2, The Boomtown Rats, Rory Gallagher, Cliff Richard, Cliff and the Shadows, Elvis Costello nebo Phil Lynott.

Info:

11.11.2015 od 20 hodin Lucerna Velký sál, Praha

12.11.2015 od 19 hodin Bobycentrum, Brno

Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz) od 840,- v Praze a 640,- v Brně.

www.brnokoncert.cz