Brnokoncert, koncerty v Brně

Turné čtyř můstků Zdeňka Izera v Brně

Hudebně-zábavná show, ve které se diváci opět setkají s nezaměnitelným humorem Zdeňka Izera, přijíždí do Brna! Ve čtvrtek 24.10. 2013 se bude konat představení tohoto známého šoumena nazvané Turné čtyř můstků.

Pozor! Představení bylo původně plánováno do Bobycentra, avšak z technických důvodů bylo přesunuto do KC Semilasso na Palackého tř. 126 v Brně. Termín představení zůstává beze změny. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Pro držitele zakoupených vstupenek budou vyblokována místa k sezení v rámci místenkového systému sálu KC SEMILASSO podle rozložení cenových kategorií v sále. Zakoupené vstupné se nevrací. 

Na říjnové představení lze zakoupit vstupenky v předprodeji, a to v síti Ticketpro.

Partnerkou Zdeňka Izera v pořadu Turné čtyř můstků je výborná zpěvačka, finalistka vůbec první hudební televizní soutěže SuperStar Šárka Vaňková. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené parodie televizních pořadů, zábavných soutěží a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček, vystoupení je opět obohacené nejrůznějšími zábavnými kostýmy a převleky.

Herec a moderátor Zdeněk Izer, který je původním povoláním automechanik, oslaví v září sedmačtyřicáté narozeniny. Bavič, který na potkání sype z rukávu kvanta vtipů, byl komikem už v dětství. Do povědomí veřejnosti se dostal zejména ve dvojici s Markem Dobrodinským. Izer vystupoval v mnoha televizních pořadech, jako je Jen blbni! Na Palmě! či Telebazar. Natočil řadu úspěšných kazet a CD, například Policejní akademii či Nemocnici na kraji vesnice. Se Šárkou Vaňkovou, která v tomto pořadu nejen se Zdeňkem zpívá duety, ale objevuje se i ve všech hraných scénkách, spolupracuje Izer už čtyři roky.