Brnokoncert, koncerty v Brně

Velký zimní koncert Hany Zagorové

Místo: Boby Centrum, Brno (přesunuto ze Sálu Stadion)
Účinkující: Hana Zagorová, Petr Rezek
Konání: 18.01.2010 20:00:00

Cena: 480,-

Zpěvačka, textařka, herečka a moderátorka Hana Zagorová zavítá po půl roce opět do Brna. Po posledních dvou brněnských vystoupeních, která byla beznadějně vyprodaná, se působiště koncertu přesouvá do Boby Centra, které je vhodné nejen svou vynikající dostupností, ale klientům poskytuje i prostorné parkoviště, luxusní čtyřhvězdičkový hotel a další služby, jako restaurace nebo kavárny. Hlavním důvodem pro volbu tohoto místa je však unikátně řešená koncepce Laser Show Hall, haly, ve které se pravidelně konají nejrůznější hudební akce. Je jen málo míst v České republice, které mají vybudovaný vlastní integrovaný světelný park a základní ozvučení. Laser Show Hall těmito specifiky disponuje a pro akce tohoto charakteru je lze odpovídajícím způsobem posílit a doplnit. Navíc hala návštěvníkům poskytuje dostatek pohodlí.

Hana Zagorová - dáma české populární hudby se narodila 6. září 1946 v severomoravských Petřkovicích. Po Lucii Bílé získala nejvíce ocenění Zlatý slavík v kategorii zpěvaček, stala se držitelkou devíti Zlatých slavíků nepřetržitě od roku 1977 až do roku 1985. V poslední době jste mohli ocenit její kvality v muzikálu Jack Rozparovač a v novém muzikálu Mona Lisa, kde alternuje s Helenou Vondráčkovou postavu Caterina de´ Gherardini. Na podzim 2008 vydala CD Dávné lásky / duety. Nyní zvažuje další muzikálovou nabídku. Celou její diskografii najdete na http://www.diskografie.cz/zagorova-hana/.

Na brněnském koncertu, který se uskuteční 18.1.2010, Hana vystoupí se svým dlouholetým kolegou Petrem Rezkem (* 26. prosince 1942 Praha). Během své pestré hudební dráhy spolupracoval tento zpěvák, kytarista, skladatel, textař a hudební redaktor s Karlem Černochem, Františkem Ringo Čechem, Zdeňkem Mertou či Petrou Černockou. V roce 1976 se stal sólistou orchestru Karla Vágnera po boku Hany Zagorové. Výsledkem této spolupráce byla řada hitů, mimo jiné duety s Hanou Zagorovou - Duhová víla, Ta pusa je tvá, Dotazník, Vánoční tajemství. Od roku 1981 se věnoval své vlastní kapele Centrum a poté komponování scénické hudby. Od roku 1999 však koncertuje se skupinou Miloše Nopa společně s Hanou Zagorovou.

V roce 1977 se píseň Duhová víla stala hitem. Duo si zazpívali Hana Zagorová a Petr Rezek. Video zde: http://www.youtube.com/watch?v=Ups4QRZVQNs

Přijďte si vychutnat nestárnoucí písně tohoto dua na velkém zimním koncertu v pondělí 18.1.2010 v brněnském Boby Centru

Informace: 541 240 623

Vstupenky:
www.ticketpro.cz
www.ticketportal.cz
www.ticket-art.cz

Vstupenky v Brně:
Indies, Poštovská 2
DPL - Student Agency, Nám. Svobody 17
Brněnské kulturní centrum, Běhounská 17
Wolf, Dvořákova 3
Kult, Rybkova 1
Orange Travel, Brno Vaňkovka
Obchůdek Kudrna - podchod k Tescu, Nádražní 1, Brno

Mimobrněnské předprodeje:
Blansko - Echo Zone, Rožmitálova 5/7
Blansko - Informační kancelář Blanka, Rožmitálova 38/6
Boskovice - MIS Boskovice, Masarykovo nám.1
Břeclav - TORA tour, s.r.o., J. Palacha 3197
Hodonín - Infocentrum města Hodonín, Národní třída 36
Kroměříž - Informační centrum Kroměříž, Velké náměstí 50/45
Mikulov - TIC Mikulov, Náměstí 1
Prostějov - CK FTL, Masarykovo nám. 12
Rosice u Brna - Kulturní a informační centrum, Palackého nám. 45
Třebíč - 1SHOP.CZ, Karlovo náměstí 47
Znojmo - Tourist Info Centrum, Znojemská Beseda, Obroková 2/10

Zpěvačka, textařka, herečka a moderátorka Hana Zagorová v Brně