Brnokoncert, koncerty v Brně

Věra Špinarová + Adam Pavlík band - Brno

Místo: Sál Stadion, Kounicova ul. Brno
Účinkující: Věra Špinarová, Adam Pavlík band
Konání: 11.10.2010 20:00:00

Jedna z nejvýraznějších osobností českého popu a rocku, rodačka z Pohořelic u Brna – Věra Špinarová – vystoupí v pondělí 11.10.2010 od 20 hodin v brněnském Sále Stadion a ve čtvrtek 14.10.2010 v DKO Jihlava, též od 20 hodin.

Pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech patří Věra Špinarová již mnoho let mezi nejžádanější zpěvačky v České a Slovenské republice. Koncerty probíhají v průběhu celého roku a jsou stále vyprodány. Má celou řadu krásných hitů, například Meteor lásky, Music box, Bílá jawa 250, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Největším hitem se však stala píseň Jednoho dne se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě. Prestižní záležitostí v roce 2007 bylo pozvání na koncert Joe Cockera, který nemá nikdy na svých koncertech hosty ani předskokany. Věra Špinarová byla pozvána jako host na ostravský koncert.

Za svou kariéru vydala celkem 13 desek. Kromě mnoha ocenění v podobě zlatých a platinových desek patří mezi prvních pět nejprodávanějších českých interpretek za posledních deset let. Od listopadu je na pultech obchodů s muzikou k dispozici první DVD Věry Špinarové. Komplet Největší hity live obsahující koncertní DVD + CD mapuje průřez její dlouholetou, ale ne vždy doceněnou kariérou a přináší všechny známé hity Věry Špinarové v současném a rockovějším aranžmá, které jej jejímu srdci nejbližší.. Její pověstný koncertní temperament byl poprvé zaznamenán na DVD a představuje Věru Špinarovou bez příkras, s ryzím naturelem a písničkami, které se stávají hity tou nejpřirozenější cestou, zlidověním..

Nenechte si ujít koncert české Janis Joplin!

Informace: +420 541 240 623
Předprodej v sítích: www.ticketpro.cz, www.ticketportal.cz, www.ticket-art.cz

Vstupenky Brno:
Indies, Poštovská 2
DPL – Student Agency, Nám. Svobody 17
Brněnské kulturní centrum, Běhounská 17
Wolf, Dvořákova 3
Orange Travel, Brno Vaňkovka
Obchůdek Kudrna – podchod k Tescu, Nádražní 1, Brno

Věra Špinarová + Adam Pavlík band - Brno