Brnokoncert, koncerty v Brně

Věra Špinarová v Sonocentru

Jedna z nejvýraznějších osobností českého popu a rocku, rodačka z Pohořelic u Brna – Věra Špinarová – se představí poprvé v supermoderním hudebním sále v Sonocentru. Ve čtvrtek 22.10.2015 se uskuteční speciální galakoncert v Sono Music Clubu, kde se představí s doprovodnou skupinou Adam Pavlík band. Předprodej vstupenek probíhá exkluzivně v síti Ticketpro (www.ticketpro.cz).

Pro svůj nenapodobitelný sytý hlas i pro temperamentní a vitální vystupování na koncertech patří Věra Špinarová již mnoho let mezi nejžádanější zpěvačky v České a Slovenské republice. Koncerty probíhají v průběhu celého roku a jsou stále vyprodány. Má celou řadu krásných hitů, například Meteor lásky, Music box, Bílá jawa 250, Raketou na Mars nebo Měj mě rád. Největším hitem se však stala píseň Jednoho dne se vrátíš, jejíž melodie je z filmu Tenkrát na západě. Prestižní záležitostí v roce 2007 bylo pozvání na koncert Joe Cockera, který nemá nikdy na svých koncertech hosty ani předskokany. Věra Špinarová byla pozvána jako host na ostravský koncert.

Za svou kariéru vydala celkem 13 desek. Kromě mnoha ocenění v podobě zlatých a platinových desek patří mezi prvních pět nejprodávanějších českých interpretek za posledních deset let. Po DVD Největší hity live aktuálně vychází DVD Lucerna 2012 Věra Špinarová a Adam Pavlík band.

Nenechte si ujít tento jedinečný koncert!

Informace: 541 240 623