Změna místa konání recitálu Mezi námi

Jedno z nejžádanějších hudebních představení roku 2013 „Michal Horáček: Mezi námi" míří v dubnu 2014 do Brna. Písně oceňovaného textaře Michala Horáčka rozezní prostory Janáčkova divadla v Brně. Recitál se uskuteční 14.4.2014 od 19,30 hodin a Michala Horáčka na podiu doplní Ondřej Ruml, František Segrado a Lenka Nová, v doprovodu kvartetu Mateje Benka.

Recitál byl původně plánován do nově budovaného Sonocentra na ul.Veveří, z technických důvodů se však přesouvá do větších prostor Janáčkova divadla v Brně. Termín koncertu zůstává beze změny. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Pro držitele dosud zakoupených vstupenek budou vyblokována místa k sezení v rámci místenkového systému podle rozložení cenových kategorií v sále. Zakoupené vstupné se nevrací. Pro zajištění bezproblémového usazení návštěvníků koncertu budou na místě přítomny hostesky.

Michal Horáček se po třech letech vrací na prkna Janáčkova divadla a naváže tak na velmi úspěšný lyrikál Kudykam, který zde byl uveden v červnu a říjnu 2011. Tvůrci recitálu Mezi námi se rozhodli udělat z představení v Janáčkově divadle představení referenční – budou zde natáčet a výsledným počinem bude klip nebo DVD.

Vstupenky na recitál Mezi námi můžete zakoupit v síti Ticketpro od 590,-.

Dotazy ohledně přesunu, info o představení: 541 240 623