100 let Republiky Brno

  • 28/10/2018 (od 16:00) ( za 158 dní )
  • Sono Centrum, Veveří 113, Brno

V neděli 28. října 2018 proběhne v brněnském Sono Centru velký koncert na oslavu 100 let založení Československé republiky.

Pozvěte své přátele na Facebooku

Hlavním hostem večera bude Robert Křesťan a Druhá Tráva. Skupinu založili v roce 1991 Robert Křesťan a Luboš Malina po svém odchodu od Poutníků. Druhou trávu charakterizují dva výrazné znaky - autorská a interpretační výjimečnost zpěváka, textaře a překladatele Roberta Křesťana a mimořádná instrumentální zdatnost ostatních členů skupiny. Kapela byla hned od svého vzniku řazena mezi špičku na folk & country scéně nejen v České či Slovenské republice. Přestože bývá často označována jako bluegrassová, už od počátku existence mixuje více stylů. Bluegrass odkazuje spíše na předchozí angažmá několika členů skupiny u brněnských Poutníků.

Aktuální koncertní program Druhé trávy zahrnuje průřez tvorby Roberta Křesťana z celé doby existence skupiny s důrazem na skladby z nejnovějších studiových alb Pojďme se napít, Marcipán z Toleda, Shuttle to Betlehem a 1775 básní Emily Dickinsonové.

Součástí programu dále budou legendární Synkopy 61, mladá brněnská swingová formace Django Jet a Jiří Vondrák s Hanou Robinson.

Předprodej na tuto exkluzivní oslavu, která začíná již od 16 hodin, zajišťuje síť Ticketpro.

Info na tel. 541 240 623 a www.brnokoncert.cz

Prohlédněte si fotky ze samostatného koncertu Roberta Křesťana s Druhou trávou v Sono Centru

Koupit vstupenky

Vstupenky od 699,- v síti Ticketpro

Koupit vstupenky