Nejlepší britská Queen show míří do Zlína

  • 25/08/2021 (od 20:00) ( za 30 dní )
  • 14/15 Baťův institut - venkovní platforma, Vavrečkova 7040, Zlín

Agentura Brnokoncert oznamuje ,že koncert Killer Queen (UK), který se měl konat 3.3.21 v Datarthale ve Zlíně, se z důvodu epidemie a uzavření vnitřních kulturních sálů přesouvá.

Koncert přesouváme na 25.8.2021 do 14|15 Baťova Institutu - prostoru venkovní platformy kulturního komplexu. Pevně doufáme, že se koncert bude moct uskutečnit. Čas začátku zůstává stejný - 20:00 h.

Jelikož se bude zasedací pořádek lišit od původního místa konání, bude nutné vstupenky vyměnit.

Pokud jste zakoupili vstupenky přes Ticketportal, instrukce o postupu výměny najdete ZDE

Děkujeme za pochopení a zachování přízně.

==========================================

Do ČR poprvé zavítá projekt Killer Queen z Londýna, který nabídne bezmála dvě hodiny největších hitů od legendárních Queen.

Pozvěte své přátele na Facebooku

Formace Killer Queen vznikla v červnu 1993 a již během dvou následujících let získala masovou popularitu v domovské Británii. V roce 1999 byla skupina oceněna jako Worldwide Best Tribute Band. V dalších letech dobyli podia po celé Evropě a USA, a to včetně velkých sálů a stadionů, jako např. Ahoy Stadium, Waverly Stadium, Brighton Centre, Red Rocks Arena, Austin City Limits, Nottingham Motorpoint Arena a další.

Rok 2019 byl pro kapelu milníkem a dosud nejúspěšnějším rokem. Absolvovali beznadějně vyprodané turné napříč USA včetně zastávek v Red Rocks Arena a Austin City Limits. Jejich show v Huntingdon Paramount Theatre se stala Koncertem roku. V listopadu 2019 navštívili v rámci evropského turné také Bratislavu, kde se uskutečnily rovnou dva koncerty.

V diáři pro další roky jim data rychle mizí, v roce 2020 se chystají na devítitýdenní tour po USA, vystoupí na obřích koncertních podiích a festivalech v UK i různě po Evropě. Zpěvák Patrick Myers říká: „V roce 2021 se vrátíme do Red Rocks, budeme tam už počtvrté. Být pravidelným hostem v této hale je pro nás opravdu pocta, a vyprodat ji ještě větší! Na tom podiu vystupovali Beatles, U2, Springsteen nebo Dylan.  Má to tam fakt své kouzlo.“

Nenechte si ujít!

Více informací o show https://www.killerqueenonline.com/