Adventní gospely 2017 v Brně

  • 21/12/2017 (od 19:30) ( za -2103 dní )
  • Sono Centrum, Veveří 113, Brno

Adventní gospely 2017: Stella Jones & The Christmas Gospel Singers

Turné

20.12. v 20:00     Kostel svatého Antonína Velikého Liberec (http://www.arcidekanstvi-lbc.cz/)
21.12. v 19:30    Sonocentrum Brno (www.sono.cz)
22.12. v 19:30    Pražská křižovatka Praha (www.prazskakrizovatka.cz/)
23.12. v 19:30    Pražská křižovatka Praha (www.prazskakrizovatka.cz/)


Předprodej: Ticketpro

Vynikající gospelový soubor Stella Jones & The Christmas Singers se vrací do Česka! V rámci turné zavítá poprvé rovněž do Brna, kde vystoupí poprvé v moderním sále Sonocentrum na ul. Veveří 113.

Tato velmi oceňovaná gospelová skupina již okouzlila svými pěveckými výkony diváky po celém světě. Soubor sdružuje řadu talentů s jedinečnými hlasovými schopnostmi, což ve spojení s tradičními gospelovými prvky zaručuje dechberoucí podívanou a intenzivní zážitek z vystoupení, jehož poselstvím je šířit radost a sdílet lásku ke gospelové hudbě.

Na koncertě zazní nejslavnější písně z jejich repertoáru, s nímž v posledních letech procestovali celou Evropu. Nebudou chybět skladby jako Oh Happy Day, Down by the Riverside, Amazing Grace a další.

Vůdčí osobností souboru je Stella Jones, zpěvačka, jejíž žánrové zaměření kromě gospelu zasahuje ke stylům jazz, pop, funk a soul. Stella se narodila v Berlíně a již od mala byla obklopena hudbou a uměním jako takovým. V pěti letech dostala od svého otce, amerického jazzového trumpetisty Carmela Jonese, první klávesy a od té doby se intenzivně věnuje hudbě. Již v devíti letech skládala vlastní písně a začínala vytvářet audio knihy s vlastními malbami a komiksy. Tvořila také své vlastní loutky.  Poté, co se přestěhovala do Vídně, začala vystupovat v místních jazzových klubech.

V roce 1984 začala nahrávat a vystupovat v muzikálech. Mezi ty nejznámější jistě patří The Rocky Horror Picture Show. O osm let později se umístila na prvním místě rakouské hitparády s uskupením Powerpack. Poté reprezentovala Rakousko v soutěži Eurovision v Dublinu. Po této zkušenosti navázala spolupráci se známými umělci, jako např. Maceo Parkerem, The Duke Ellington Orchestra, Gloria Gaynor či Chaka Khan. V létě 2016 vystoupila v rámci série MTV Unplugged.

Nenechte si ujít výjimečný adventní zážitek, vzrušující podívanou snoubící harmonii, energickou lásku a hudební preciznost!

Video

http://www.youtube.com/watch?v=eS21Ouz4HY0

Koupit vstupenky

Předprodej v síti Ticketpro

Koupit vstupenky