Předprodej vstupenek

Hlavní předprodeje

Naše agentura dlouhodobě spolupracuje se společností (dříve ), která zajišťuje předprodej vstupenek na všechny námi pořádané akce. Vstupenky můžete zakoupit buď v síti kamenných poboček (seznam viz ZDE) anebo z pohodlí domova online.

U vybraných koncertů zadáváme předprodej vstupenek také v síti Ticketportal

Vstupenky na všechny naše koncerty lze koupit online prostřednictvím služby     Více na www.goout.cz.

Vstupenka do mobilu a na e-mail přes Více informací naleznete ZDE.

Doplňující prodejní kanály

Vstupenky na dobírku

Objednejte si vstupenky na dobírku. Vstupenky Vám odešleme domů nebo do práce na dobírku. Objednávku lze vyřídit telefonicky na čísle +420 541 240 623 nebo mailem na katka-mersey@volny.cz. Poštovné činí 70,- (v případě zaslání jako cenné psaní 95,-).

V objednávce je nutné uvést název akce, celé jméno, adresu vč. PSČ, název akce a počet, popříp. druh vstupenek.

Vstupenkomat

Na vybrané akce získejte zvýhodněné vstupenky se slevou 20 – 70% ZDE.

Kamenné obchody s prodejem vstupenek v Brně:

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Ztráta či odcizení vstupenek

V případě ztráty, poškození či odcizení vstupenek před konáním koncertu je nutné kontaktovat vždy příslušného prodejce. Pořadatel zadává předprodej vstupenek danému subjektu, který má pak kompletní přehled o platbách a může tedy příslušnou transakci dohledat a vystavit duplikát. Je však nutné doložit doklad o zaplacení vstupenek.

Varování před nákupem v neoficiálních prodejích

Rádi bychom varovali před nákupem vstupenek v neoficiálních prodejích, např. na portálu viagogo.com. S tímto subjektem nemáme uzavřenou žádnou smlouvu o prodeji, netušíme tedy, jaká místa prodává. Z informací na webu vyplývá, že ceny jsou mnohonásobně vyšší, než za které jsou lístky prodávány oficiálně, a vstupenky mohou být neplatné. Viz https://bit.ly/2q0vWs1

V případě pochybností o pravosti vstupenek nás před nákupem kontaktujte na tel. 541 240 623.