Aktuality k festivalu CITYBEACH

Na CITYBEACH festivalu vás čeká bohatý kulturní a sportovní program. Sportovní odpoledne, na které je vstup zdarma, bude zahrnovat beachvolejbal, beachtenis, frisbee, skateboarding, dvoukolky segway, kolečkové brusle a řadu dalších aktivit. Veškeré organizační pokyny ohledně sportovního vyžití vám rád poskytne pan Trčala na telefonu 737 449 818.

Od 17 hodin se festival přehoupne do své hudební části. Vrcholem programu budou vystoupení slovenské pop-rockové skupiny No Name, která se u nás zapsala hitovkami „Ty a tvoja sestra“ nebo „Žily“, a třinecké partičky Charlie Straight, která letos absolvovala veleúspěšné turné k nové desce Someone with the slow heartbeat. Obě kapely zahrají jak starší hity, tak písně z posledních desek.

Na pódiu se s nimi vystřídá také Hana Robinson Trio, formace jedné z nejtalentovanějších tuzemských šansoniérek, spolupracovnice Michala Horáčka Hany Robinson, která koncem roku vydala velmi vydařené studiové album Brouk v hlavě.

Program doplní herec kultovního divadla Ypsilon Jiří Schmitzer, písničkář lehce undergroundového odéru, který sklízí velký sukces díky veselým písničkám (z nichž nejvíc zabírá ta o Frantovi, co jede na kole a veze na něm rýč:), a přerovská skupina Ginger, kterou jste mohli vidět např. na Čarodějálesu 2011 nebo po boku britské legendy Status Quo v Olomouci.

Okolo půlnoci, kdy přibližně skončí koncertní část, plynule naváže plážová afterparty. Pánové Elio, Cubik, Tim a další se ujmou Red Bull DJ stage a budou vašimi průvodci až do ranního kuropění:)

Důležitá informace pro všechny, kteří chtějí sledovat ohňostrojné finále Ignis Brunensis nad hradem Špilberk : z areálu CITYBEACH budete mít hrad jako na dlani!:)

 

Vstupenky

Vstupenky můžete zakoupit v síti TICKETPRO (www.ticketpro.cz).

Zároveň bychom vám rádi představili neotřelý druh předprodeje, pomocí kterého Charlie Straight prodávali vstupenky na koncerty v rámci turné ke své nové desce. Fanoušci si můžou koupit vstupenku pomocí jediné SMS odeslané z mobilního telefonu a mají zaručený vstup na akci a za předprodejní cenu!

Službu provozuje společnost SMS TICKET s.r.o. na předprodejním portálu www.smsticket.cz. Tato novinka přináší výhody návštěvníkům akcí (nemusí chodit do předprodejů a ztrácet tak čas), ale také pořadatelům koncertů, pro které nabízí výhodné podmínky spolupráce.

CITYBEACH festival na SMS Ticket http://www.smsticket.cz/akce/564-city-beach-festival-2012.aspx

 

Informace:

www.brnokoncert.cz/citybeachfestival   

www.citybeach.cz

www.cityski.cz

 

Odkazy:

www.no-name.sk

www.hanarobinson.cz

www.charliestraight.cz

http://bandzone.cz/jirischmitzer

http://bandzone.cz/theginger?at=info