Nazareth

Nazareth přijíždí do Brna na svůj největší koncert s novým albem, které natočili v Česku!

18.11.2010 Pavilon P BVV Brno

Už ve čtvrtek 18.11.2010 v Pavilonu P na brněnském výstavišti budou mít fanoušci možnost slyšet legendární Nazareth. Představí se jak se starými dobrými fláky (z nich se každému jistě notoricky známé Love Hurts či Dream On), ale zazní i hity ze zbrusu nového alba, které natočili ve studiu Sono v Nouzově u Prahy. Studio, v němž vznikla např. Oscarem oceněná nahrávka Glena Hansarda a Markéty Irglové Falling Slowly, skupina Nazareth „okupovala“ zhruba 2 měsíce a desku dokončila začátkem října. Album bude obsahovat 11 nových skladeb a lze očekávat charakteristické rockové aranže i balady, při nichž vyniká chraplavý hlas zpěváka, 64-letého Dana McCaffertyho. Podle poslední pracovní verze by se deska měla jmenovat podle jedné z písní na ní – Big Dog.

Brněnský koncert začne už v 19 hodin (do pavilonu se vpouští od 18 hodin). Jako speciální host zde vystoupí americký zpěvák a kytarista Geoff Tyson. Předpokládaný konec je v 21,45 h.

Vstupenky jsou k dispozici v sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticketart a tradičních předprodejních místech, jejichž seznam najdete na www.brnokoncert.cz.

Omezený počet vstupenek na stání bude k dispozici také na místě. 

 

 

Nyní vám přinášíme organizační pokyny týkající se příjezdu či příchodu, parkování, časového plánu večera a další praktické informace.

1. Otevření areálu

Areál výstaviště se otevírá v 18 hodin – brány 7 (vstup pěší) a 9 (vjezd autem).

 

2. Příjezd k areálu autem, vjezd a parkování

Z dálnice D1 exit Brno západ (od Prahy první sjezd, od Bratislavy či Olomouce poslední sjezd).

Pro vjezd do areálu použijte bránu č. 9 (viz plánek níže). Výhodou pavilonu P je napojení na dálniční přivaděč.

GPS souřadnice 9. brány: 49°11'21.05"N; 16°34'10.86"E.

Parkování bude možné před pavilonem.

3. Příjezd prostředky veřejné dopravy a vstup do areálu

Návštěvníci, kteří nebudou cestovat autem, doporučujeme použít tramvaj – linka č. 1 ve směru Bystrc na zastávku Mendlovo náměstí, zde přestoupit na autobus č. 84 ve směru Stará osada a vystoupit na zastávce Riviéra.

Pro vstup do areálu pěší využijí bránu č. 7.

4. Otevření, vstup do haly

V 18 hodin se pavilon otevře pro návštěvníky. Pro vstup do haly bude otevřený hlavní vchod a boční vchod od pavilonu Z.

5. Pokladna, akreditace

V pokladně na místě bude možné zakoupit vstupenky na stání v ceně 600,-. Zde bude zároveň umístěna akreditační pokladna se seznamem hostů.

6. Členění haly, pohyb po hale

Pavilon je členěn na sektory STÁNÍ a VIP TRIBUNY (sezení).

Návštěvník se vstupenkou do sektoru STÁNÍ se může pohybovat volně po celém pavilonu, kromě sektoru tribun, návštěvník s VIP vstupenkou po celém pavilonu.

Důležité upozornění: Vstupenky je nutné uschovat i po odtržení kontrolního útržku. Vstupenkou se budou prokazovat návštěvníci VIP tribun při vstupu do sektoru a vstupenku bude nutné předložit i při návratu do pavilonu.

Po stranách haly budou umístěny šatny a toalety. Občerstvení budou zajišťovat bary s širokým sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojů rozmístěné po obvodu haly a také několik stánků s jídlem. Na místě bude v době konání koncertu vůz rychlé záchranné pomoci.

7. Není dovoleno vnášet do haly vlastní občerstvení a nápoje. Zákaz vstupu psů a domácích zvířat. Deštníky doporučujeme odložit v šatně. Fotografování a pořizování videozáznamů na profesionální techniku není dovoleno.