Rozhovory s Michalem Horáčkem

Mezi námi, autorský hudební recitál významného českého textaře, žurnalisty a producenta Michala Horáčka, pokračuje ve svém turné po městech České republiky i v roce 2014. Dramaturgie představení se opírá Horáčkův projekt zhudebněných villonských balad Český kalendář, který jako dvojalbum vyšel v říjnu loňského roku a za jehož prodej získal Michal Horáček už platinovou desku.

Recitál Mezi námi představuje kromě nejnovějšího počinu Český kalendář také ostatní Horáčkovu tvorbu, zejména jeho spolupráci s hudebním skladatelem Petrem Hapkou. Slovem provází Michal Horáček, zpívají Lenka Nová, Ondřej Ruml a František Segrado za hudebního doprovodu kvartetu Mateje Benka.

Album Český kalendář, které proniklo do hlavních nominací Anděl na album roku 2013, je k dostání na pultech obchodů i v digitální podobě. Ukázky písní je možné si poslechnout zde: http://www.clickmusic.cz/cs/interpreti/michal-horacek/alba/cesky-kalendar

Vstupenky na recitál Mezi námi můžete zakoupit v síti Ticketpro od 590,-.

Níže rekapitulujeme všechny rozhovory, které pan Horáček poskytl před brněnskou zastávkou letošního turné recitálu Mezi námi. Přejeme příjemné čtení.

Magazín Kult

Velkaepocha.sk

Brněnský deník

Literární noviny

Proglas