Scooter v Brně s novou show a novým albem!

A je to konečně tady! Již v pátek do Brna zavítá německá formace Scooter a v rámci cca dvouhodinové show zazní písně z nového alba The Big Mash Up, všechny zásadní hitovky z jejich už skoro 20tileté kariéry a snad i ozvěny z pekla:) Kajot Arénu pohltí typický rave karneval plný laserů, efektů, ohňů, tanečnic a úžasných LED projekcí. A pozor! Jak jsme již avizovali, na koncertě se bude natáčet také video k písni „It´s a Biz“ z nového alba The Big Mash Up, takže pokud miluješ Scooter, tento koncert si určitě nenech ujít!
Vstupenky na brněnský megakoncert jsou stále k dispozici v sítích Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a Eventim. Vstupenky na stání na ploše bude možno zakoupit v omezeném množství také na místě.  

Časový plán večera je následující:
17:30 - 19:30 Dj Folteen & moderátor Ondřej Blaho
19:30 - 20:00 přestavba pódia
20:00 - 22:00 SCOOTER
22:00 - 00:00 Dj Skais

Afterparty se bude konat na Klubové noci rádia Kiss Hády s podtitulem Knírem sem, knírem tam v klubu Mersey. Info zde

Ačkoli byl původně začátek avizován na 18:00, čas zahájení mírně předsouváme, a to z důvodu přestavby pódia pro samotný koncert, na kterou je potřeba 30 minut. Program večera odstartují zástupci Kiss Hády Dj Folteen a moderátor Ondřej Blaho, kteří vás vtáhnou do narozeninových oslav tohoto brněnského rádia. Po zmiňované přestavbě pódia již nastoupí hvězdy večera – SCOOTER.


Zde přinášíme organizační pokyny týkající se příjezdu či příchodu a další informace, které je dobré vědět.

1. Příjezd / přístup k hale, parkování

Hala se nachází ve středu města, takže k ní pohodlně dorazíte i pěšky či MHD. Vzdálenost od hlavního nádraží je cca 1 km (tramvaj č. 8 ve směru Starý Lískovec – zastávka Křídlovická).

GPS souřadnice: 49°11’7.62″N,16°36’7.37″E

Pro parkování jsou určena veřejná parkoviště v okolí haly, avšak kapacita pro zaparkování návštěvníků zde není dostatečná, proto doporučujeme jít pěšky či MHD.

2. Otevření, vstup do haly

Hala se pro návštěvníky otevírá v 17,30 hodin. K přístupu na terasu haly bude otevřen jediný vstup, a to vstup z ulice Křídlovická. Do haly pak budou otevřeny všechny vstupy. Přístup pro vozíčkáře je z ul. Poříčí.

3. Pokladna, akreditace

U vstupu z ulice Křídlovická bude umístěna pokladna a akreditační pokladna, bude v provozu od 16,30h. Zde bude možné zakoupit vstupenky na stání na ploše. Zde bude zároveň umístěna akreditační pokladna se seznamem hostů.

4. Občerstvení budou zajišťovat bary s širokým sortimentem alkoholických i nealkoholických nápojů a také několik stánků s jídlem.

5. Není dovoleno vnášet do haly vlastní občerstvení a nápoje. Zákaz vstupu psů a domácích zvířat. Deštníky doporučujeme odložit v šatně. Fotografování a pořizování videozáznamů na profesionální techniku není dovoleno.