Cosmic Blues Festival v Brně

  • 26/09/2021 (od 14:00) ( za -117 dní )
  • Zahrádka Na Střeláku, Brno, Pisárecká 562/7b, Brno

Cosmic Blues Festival měl mít hlavní hosty britské The Animals, tento plán však zhavaroval, protože  baskytarista The Animals - Roberto Ruiz onemocněl. Proto pořadatelé přesunuli festival o měsíc a bude se konat 26.9.2021 v areálu Zahrádka na Střeláku s kapacitou 500 lidí a s výhradně českým programem, kterému vévodí vynikající formace Bluessession s Olinem Nejezchlebou (ETC, Ivan Hlas trio, Marsyas..atd) a elitními muzikanty Ondřejem Konrádem, Jiřím Zelenkou, Pavlem Skálou a hostem na trumpetu Michalem Gerou, což je jeden z nejuznávanějších trumpetistů všech dob. V programu jsou bluesové lahůdky St. Johnny a Dobré ráno blues band, brněnší Band of Heysek a s názvem festivalu spřízněný Janis Joplin Revival.

Tohle bude top bluesové babí léto, a tak přijďte prožít Cosmic Blues Festival naplno. Čepovat se budou jiskrné Dalešice. Se vstupenkou na The Animals máte bonus 2 piva zdarma !

Program akce:

14.00 St.Johnny (Praha)

16.00 Olin Nejezchleba + Blues Session (Praha)

17.30 Band Of Heysek (Brno)

19.00 Dobré ráno blues band (Praha)

20.30 Janis Joplin Revival (Praha)

2. stage : DJ BobCat hraje rock´n´roll

===========================================

Podle nařízení ministerstva zdravotnictví o konání kulturních akcí jsme nuceni požádat Vás o dodržování následujících zásad:

 -vstup do prostoru místa konání je možný pouze s nasazeným respirátorem nebo nanorouškou a písemným potvrzením o jedné z níže uvedených možností:
        -minimálně dva týdny od druhé dávky očkování
        -negativní antigenní test provedený na odběrovém místě ne starší 72 hodin nebo negativní PCR test ne starší 7 dní (děti do 6 let nemusí předkládat potvrzení o testování)
        -certifikát o prodělání onemocnění COVID-19 (max. 180 dní)

Testování na místě se neprovádí.