Předprodej vstupenek

Hlavní předprodej

Naše agentura dlouhodobě spolupracuje se společností (dříve ), která zajišťuje předprodej vstupenek na všechny námi pořádané akce. Vstupenky můžete zakoupit buď v síti kamenných poboček (seznam viz ZDE) anebo z pohodlí domova online.

Doplňující prodejní kanály

Vstupenky na dobírku

Objednejte si vstupenky na dobírku. Vstupenky Vám odešleme domů nebo do práce na dobírku. Objednávku lze vyřídit telefonicky na čísle +420 541 240 623 nebo mailem na katka-mersey@volny.cz. Poštovné činí 70,- (v případě zaslání jako cenné psaní 95,-).

V objednávce je nutné uvést název akce, celé jméno, adresu vč. PSČ, název akce a počet, popříp. druh vstupenek.

Vstupenkomat

Na vybrané akce získejte zvýhodněné vstupenky se slevou 20 – 70% ZDE.

Vstupenky do mobilu a na email

Více informací naleznete ZDE.

Vstupenky online prostřednictvím služby 

Přehled kulturních akcí a míst v Praze, Brně, Ostravě a Plzni zajišťuje také prodej vstupenek. Více na www.goout.cz.

Ostatní předprodejní sítě

U vybraných koncertů zadáváme předprodej vstupenek také v sítích Ticketportal (www.ticketportal.cz) a Ticket- art (www.ticket-art.cz).

 

Kamenné obchody s prodejem vstupenek v Brně:

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Ztráta či odcizení vstupenek

V případě ztráty, poškození či odcizení vstupenek před konáním koncertu je nutné kontaktovat vždy příslušného prodejce. Pořadatel zadává předprodej vstupenek danému subjektu, který má pak kompletní přehled o platbách a může tedy příslušnou transakci dohledat a vystavit duplikát. Je však nutné doložit doklad o zaplacení vstupenek.

Varování před nákupem v neoficiálních prodejích

Rádi bychom varovali před nákupem vstupenek v neoficiálních prodejích, např. na portálu viagogo.com. S tímto subjektem nemáme uzavřenou žádnou smlouvu o prodeji, netušíme tedy, jaká místa prodává. Z informací na webu vyplývá, že ceny jsou mnohonásobně vyšší, než za které jsou lístky prodávány oficiálně, a vstupenky mohou být neplatné. Viz https://bit.ly/2q0vWs1

V případě pochybností o pravosti vstupenek nás před nákupem kontaktujte na tel. 541 240 623.