Creedence Clearwater Revived /UK/ 2023 Plzeň

  • 02/12/2023 (od 20:00) ( za -194 dní )
  • Šeříkovka, Plzeň, Šeříková 2428/13, Plzeň

Písně Creedence Clearwater Revival v nejlepším živém podání opět na českých pódiích!

Do ČR se vrací britská skupina Creedence Clearwater Revived, která už mnoho let pokračuje v šíření odkazu slavného bandu Johna Fogertyho. Legendární Creedence Clearwater Revival, jejíž sestavu tvořili kytarista a textař John Forgety, kytarista Tom Fogerty, baskytarista Stu Cook a bubeník Doug Clifford, byli považováni za zakladatele takzvaného jižanského rocku (hlavní ikona jsou dodnes ZZ Top, mezi hlavní představitele patří Johnny Winter, Lynyrd Skynyrd, Kid Rock, Allman Brothers Band a Steve Ray Vaughan), dnes již však nekoncertují.

Formace Creedence Clearwater Revived sklidila na svých koncertech v ČR velké ohlasy, proto se do sem pravidelně vrací. Nyní potěší příznivce této hudby na několika zastávkách v rámci tuzemského miniturné.

Na koncertech zazní všechny velké hity CCR, mezi které patří Have You Ever Seen The Rain, Fortunate Son, Bad Moon Rising, Proud Mary, Green River, Looking At My Back Door, Who´ll stop the rain, Suzie Q a I Put a Spell On You.

Přijďte si užít skvělou muziku z časů festivalu Woodstock v podání výtečných hudebníků!

Program večera otevře 30-timinutové vystoupení talentovaného zpěváka Joea Martina, který podpoří celé turné Creedence Clearwater Revived v českých městech jako předskokan. Co od tohoto "trubadůra moderních dní" čekat? Mrkněte na jeho youtube profil

Zastávky turné:
30.11.23 Pražská Křižovatka (kostel sv. Anny) Praha       
1.12.23   Petrof Gallery Hradec Králové   
2.12.23   Šeříkovka Plzeň  
4.12.23   Sono Centrum Brno
5.12.23   Kongresové centrum Zlín
6.12.23   DKO Jihlava

Koupit vstupenky

v systému Šeříkovka

Koupit vstupenky