Nejautentičtější show oslavující hudbu Amy Winehouse míří poprvé do Prahy!

  • 16/07/2022 (od 20:00) ( za 60 dní )
  • Mystic Skatepark, Ostrov Štvanice, Praha 7

Oznamujeme, že koncert Forever Amy, který se měl konat 28.3.21 v Divadle Hybernia, se z důvodu epidemie a uzavření vnitřních kulturních sálů přesouvá. Z důvodu přeložení celého turné se koncert uskuteční 16.7.2022 v Mystic Skateparku v Praze.

Vstupenky bylo nutno vyměnit z Divadla Hybernia do nového zasedacího pořádku v Mystic Skatepark. U aktuálního přesunu na rok 2022 již další výměny vstupenek nejsou nutné, vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení a zachování přízně.

================================================

V červenci 2019 uplynulo 8 let od smrti talentované britské zpěvačky Amy Winehouse (†23.7.2011). Během své krátké kariéry natočila dvě alba: jazzem ovlivněnou desku Frank (2003) a Back to Black (2006), která obsahovala 5 hit singlů a přinesla jí celosvětový věhlas. V pražském Divadle Hybernia se v neděli 28. března 2021 uskuteční česká premiéra představení Forever Amy, unikátní retrospektivní show oslavující dílo této divy. Ve Forever Amy hraje originální doprovodná kapela složená z muzikantů, kteří pomáhali Amy vytvářet její nadčasový zvuk, a v roli Amy vystoupí sicilská neo-soulová a jazzová zpěvačka Alba Plano.

Pozvěte své přátele na Facebooku

Skupinu tvoří tito hudebníci:

Dale Davis (baskytara) – je zároveň vůdčí osobností skupiny. V průběhu spolupráce s Amy byl jejím blízkým hudebním spolupracovníkem a také přítelem. V současnosti patří v Británii k velmi žádaným hudebníkům, mimo jiné vystupoval či nahrával s Tinou Turner, Markem Ronsonem, Normanem Cookem nebo Paulem Youngem.

Hawie Gondwe (kytara) – s Amy spolupracoval v letech 2007 – 2011, vystupoval však také s dalšími umělci, jako jsou např. George Michael, Gnarls Barkley, Corinne Bailey-Rae či Sinead O´Connor.

Jim Hunt (saxofon/flétna) – během své hudební dráhy spolupracoval s celou řadou umělců. Jako aranžér, saxofonista a vedoucí dechové sekce účinkoval např. s Primal Scream, Richardem Ashcroftem, Palomou Faith nebo Noelem Gallagherem. Dechová sekce byla u Amy Winehouse klíčovou součástí jejího zvuku.

Alba Plano (vokály) – zpěvačka pochází z Palerma, v současnosti však působí v Londýně. Se svým jistým projevem, skvělou technikou, ale i skutečností, že se nesnaží Amy zkopírovat, sklízí zasloužené ohlasy. České publikum mělo možnost ji nedávno vidět a slyšet na sérii sólových koncertů.  

Show Forever Amy, která vyprodává hudební sály v rámci masivního turné po celé Evropě, nerozptyluje divákovu pozornost všemožnými efekty, ale soustředí se na vynikající zpěv a hudbu, takže je důstojnou poctou a zároveň velice autentickým představením, díky kterému na podiu znovu ožívá legenda Amy. Nenechte si ujít! Další informace o projektu na http://foreveramylive.com/

Koupit vstupenky

Předprodej od 999,- v síti Ticketportal, Ticketmaster a prostřednictvím služby Goout
 

Koupit vstupenky