Pocta Charlesi Aznavourovi míří poprvé do Brna.

  • 27/05/2020 (od 19:30) ( za 247 dní )
  • Sono Centrum Brno, Veveří 113, Brno

Formidable! Aznavour (FR)

Pocta Charlesi Aznavourovi v produkci Directo Productions (Piaf The Show, Paris The Show)

27.5.2020 19.30 Sono Centrum Brno

28.5.2020 19.30 Divadlo Hybernia Praha

Předprodej: Ticketmaster, Goout

Pozvěte své přátele na Facebooku

Představení Formidable! Aznavour vytvořené na počest Charlese Aznavoura nás zavede zpět do doby nezapomenutelné „La Bohême“. Skrze kultovní písně nám vypráví neuvěřitelný příběh života slavného šansoniéra. Zpěvák, skladatel a herec arménského původu Charles Aznavour bývá označován za „francouzského Franka Sinatru“. A poté, co Frank Sinatra zemřel, byl Aznavour považován za posledního z tzv. „Velkých“.

Během své 70 let dlouhé kariéry Charles Aznavour napsal více než 800 a nahrál více než 1200 písní. Zpíval v mnoha jazycích a na svém kontě měl více než 180 miliónů prodaných desek celosvětově. Je proto právem považován za jednu z největších hudebních legend naší doby. Ostatně v anketě stanice CNN byl Charles Aznavour v roce 1998 zvolen za Největšího umělce století. V hlasování získal 18 % lid a předčil tak i Elvise Presleyho nebo Boba Dylana. Kromě hudební scény se pohyboval v oblasti filmu - zahrál si ve více než šesti desítkách filmů.

Za představením stojí tým Directo Productions, tedy tatáž produkce, která má na svědomí Piaf The Show či Paris The Show. S pomocí videoprojekcí, originálního pojetí scény a dekorací show Formidable! oslavuje život a dílo špičkového tenoristy, který dokonce dal této produkci své osobní požehnání ještě před svým skonem v roce 2018.

Objevte kořeny největších písní velikána francouzského šansonu, které se staly nedílnou součástí světového hudebního dědictví!

Obsazení:

Jules Grison (zpěv)

Béatrice Guiffray (housle)

Benoit Pierron (bubny, perkuse)

Fredéric Viale (harmonika)

Philippe Villa (piano)

Sophie Desvergnes (basa)

Ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=SNVpqeENzFU

Web: http://formidable-aznavour.com

Koupit vstupenky

Předprodej od 799,- v sítích Ticketmaster, Ticketportal a pomocí služby Goout

Koupit vstupenky