Pocta Charlesi Aznavourovi míří poprvé do Prahy

  • 28/05/2020 (od 19:30) ( za 248 dní )
  • Divadlo Hybernia Praha, Nám. Republiky 3/4, Praha

Formidable! Aznavour (FR)

Pocta Charlesi Aznavourovi v produkci Directo Productions (Piaf The Show, Paris The Show)

27.5.2020 19.30 Sono Centrum Brno

28.5.2020 19.30 Divadlo Hybernia Praha

Pozvěte své přátele na Facebooku

Předprodej: Ticketmaster, Goout

Představení Formidable! Aznavour vytvořené na počest Charlese Aznavoura nás zavede zpět do doby nezapomenutelné „La Bohême“. Skrze kultovní písně nám vypráví neuvěřitelný příběh života slavného šansoniéra. Zpěvák, skladatel a herec arménského původu Charles Aznavour bývá označován za „francouzského Franka Sinatru“. A poté, co Frank Sinatra zemřel, byl Aznavour považován za posledního z tzv. „Velkých“.

Během své 70 let dlouhé kariéry Charles Aznavour napsal více než 800 a nahrál více než 1200 písní. Zpíval v mnoha jazycích a na svém kontě měl více než 180 miliónů prodaných desek celosvětově. Je proto právem považován za jednu z největších hudebních legend naší doby. Ostatně v anketě stanice CNN byl Charles Aznavour v roce 1998 zvolen za Největšího umělce století. V hlasování získal 18 % lid a předčil tak i Elvise Presleyho nebo Boba Dylana. Kromě hudební scény se pohyboval v oblasti filmu - zahrál si ve více než šesti desítkách filmů.

Za představením stojí tým Directo Productions, tedy tatáž produkce, která má na svědomí Piaf The Show či Paris The Show. S pomocí videoprojekcí, originálního pojetí scény a dekorací show Formidable! oslavuje život a dílo špičkového tenoristy, který dokonce dal této produkci své osobní požehnání ještě před svým skonem v roce 2018.

Objevte kořeny největších písní velikána francouzského šansonu, které se staly nedílnou součástí světového hudebního dědictví!

Obsazení:

Jules Grison (zpěv)

Béatrice Guiffray (housle)

Benoit Pierron (bubny, perkuse)

Fredéric Viale (harmonika)

Philippe Villa (piano)

Sophie Desvergnes (basa)

Koupit vstupenky

Předprodej od 899,- v síti Ticketmaster, Ticketportal a Goout

Koupit vstupenky