Jedinečná pocta Elvisovi poprvé v Praze!

  • 20/11/2019 (od 19:30) ( za -1667 dní )
  • Divadlo Hybernia Praha, Nám. Republiky 3/4, Praha

Máte rádi Elvise Presleyho? V tom případě si rozhodně nenechte ujít tribute show One Night Of Elvis, která přijíždí z Velké Británie poprvé do ČR. Ve středu 20. listopadu 2019 zavítá do pražského Divadla Hybernia a o dva dny později, v pátek 22. listopadu rozezní brněnské Sono Centrum. Předprodej vstupenek startuje v síti Ticketmaster a prostřednictvím služby Goout.

Pozvěte své přátele na Facebooku.

Představení je rozděleno na dvě části – 68 Comeback Special podle nejzdařilejšího Elvisova vystoupení v televizi a Vegas Years odkazující na koncertní léta 1969-1977. „68 Comeback Special“ byl pro Elvise návrat ke koncertování po sedmileté pauze, během které se spíše věnoval filmu. V této části zazní písně jako ‘Hound Dog’, ‘Heartbreak Hotel’, ‘Don’t be Cruel’, ‘If I Can Dream’ a další velké hity. Druhá půlka představení je věnována rokům ve Vegas, kdy Elvis vystupoval nejen v Las Vegas, ale měl turné po USA a Kanadě. Uvádí se, že v rozmezí zmíněných osmi let absolvoval přes 1000 koncertů. Záznam jeho vystoupení z této doby je zachycen ve filmech ‘Elvis- That’s the Way It Is’ a ‘Elvis On Tour’ a také ‘Aloha from Hawaii’.

Produkce One Night Of Elvis za posledních 10 let procestovala půlku světa a vyprodala řadu prestižních sálů jak v domovské Británii, tak i v mnoha evropských zemích.  

Legendárního Krále rock´n´rollu na podiu ztvární Lee Memphis King, který je v této roli velice autentický nejen po stránce hlasové, ale i co do energie a vášně, kterou vkládá do každé z písní. Na podiu jej doprovází orchestr složený z vynikajících hudebníků a vokalistů a celkový dojem podtrhuje videoprojekce mapující život Elvise Presleyho. Autenticitu show pak dokreslují také kostýmy, které byly pro Elvise tak typické.

Koupit vstupenky

Předprodej od 799,- v sítích Ticketmaster, Ticketportal a prostřednictvím služeb Goout a Smsticket

Koupit vstupenky