CHCETE UŠETŘIT A ZÁROVEŇ SE POBAVIT?

Nachystali jsme pro vás super jarní AKCI, která potrvá do 27.4.2023

za 5️⃣0️⃣0️⃣ Kč dostanete 4 vstupenky na hudební festival - ušetříte 1500 Kč

nebo

za 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ Kč dostanete 4 vstupenky na hudební festival + 2 vstupenky na jakýkoli náš koncert

a další kombinace ještě daleko výhodnější, je jich hrozně moc - koukněte sem tady je popsané úplně všechno:

https://www.hithit.com/cs/project/11795/legendarni-mick-harvey-na-festivalu-mersey-gathering-27-5-23

Udělali jsme to právě na HITHIT.com, protože to umožňuje velkou variabilitu a můžete si fakt vybrat, co budete chtít.

A aby to bylo úspěšné, tak vás poprosíme o sdílení, opravdu můžete ušetřit hodně peněz, což se v dnešní době hodí každému.

========================================================

 

Připravujeme alternativní festival Mersey Gathering 04 s Australanem Micke Harveyem 27. 5. v Brně na Střeláku.

FB událost k festivalu zde

Začali jsme otevřením undergroundového klubu Mersey v roce 1993 a dostali se až k velkým festivalům jako byl Creamfields v Břeclavi a k velkým koncertům jako byl koncert Dire Straits Experience ve Wiener Stadthalle. Hudební festival Mersey Gathering 04 je alternativní festival, který představí undergroundového umělce Micka Harveye, který hrál v osmdesátkové formaci The Birthday Party s Nickem Cavem a také vystupoval s Angličankou PJ Harvey. S Mickem Harveyem přijedou jeho australští kamarádi a to JP Shilo, Amanda Acevedo a berlínská skupina Sometimes With Others. Na festivalu vystoupí dvě české kapely a to Kill The Dandies a Dunaj. Festival vzdává poctu brněnskému klubu Mersey, který zanikl v roce 2019.

Rozpočet festivalu je 300 000 Kč, příjem ze vstupného a z baru pokryje přibližně 1/2 rozpočtu. Festival se koná už počtvrté a nikdy nebyl ziskový. Festival nemá granty a dotace, protože považujeme systém grantů a dotací za nešťastný. Rádi bychom vyzkoušeli model hithit, který by mohl vyřešit nedostatek financí i v budoucnu.

Naše agentura pořádá desítky komerčních akcí a rádi bychom dárcům věnovali vstupenky i na další akce které organizujeme (viz níže Brnokoncert). Tvoříme akce od roku 1993 kdy jsme otevřeli klub Mersey. Mezi naše velké projekty patří koncert Siouxsie And The Banshees (1995), festival Creamfields 2008 a 2009, festival Hradhouse 1998-2010, koncert Chick Corea a Gary Burton a další. Alternativní Mersey Gathering 04 děláme srdcem, ne pro peníze, pokud by alternativní koncerty nebyly, bylo by na světě smutno a pusto.

Prosíme vás o podporu a recipročně darujeme vstupenky na různé koncerty, které organizuje agentura Brnokoncert.