Program večera s The Animals rozšíří bluesové trio Band Of Heysek

Již za měsíc bude Sono Centrum v Brně hostit vzácného hosta - legendu z druhé půli 60.let The Animals & Friends. Formace, v níž působí dva členové z původního bandu John Steel a Mickey Gallagher, patří mezi klenoty britské hudby. Jejich nejproslulejšími hity jsou písně House of Rising Sun a Don´t let me be misunderstood. Vstupenky na tento koncert jsou v prodeji v síti Ticketpro.

Do programu večera nyní doplňujeme vystoupení předkapely Band Of Heysek. Jedná se o brněnské bluesové trio, které vzniklo na základech projektu Nuck Chorris Gang. Co od jejich vystoupení čekat? „Hrajeme částečně svůj, částečně převzatý repertoár, kdy většinou já (Jan Švihálek v rozhovoru r. 2015, pozn.red.) přinesu nějakou písničku, kterou uchopíme po svém a zahrajeme. Věříme na kouzlo chyb a nepřesností v hudbě (skutečný život také není perfektní), nejdůležitějším faktorem je pro nás energie, kterou se snažíme předávat dál.“ V září 2017 vydali kritiky dobře přijatou desku Shovel & Mattock (recenze zde)

Komu by se ale po těchto dvou vynikajících koncertech v Sono Centru nechtělo končit, máme pro vás dobrou zprávu.  Po skončení koncertu The Animals & Friends se přesouváme na afterparty do nedalekého klubu Mersey, kde vystoupí skupina Band Of Heysek akusticky. Vstupné bude se vstupenkou z koncertu The Animals zdarma, jinak 50,-.