Skupinu Killer Queen (UK) z důvodu zákazu cestování Britů do ČR nahradí vynikající kapela Queenshow (SK)

  • 25/08/2021 (od 20:00) ( za -350 dní )
  • 14/15 Baťův institut - venkovní platforma, Vavrečkova 7040, Zlín

S politováním sdělujeme, že kvůli situaci s epidemií Covid a šíření mutace Delta vláda ČR zakázala cestování občanům Velké Británie do ČR. I přes velké úsilí z naší strany nebyla skupině Killer Queen (UK) udělena vyjímka Ministerstva kultury, a tak skupina v srpnu nepřicestuje. Podařilo se nám však zajistit vynikající náhradu za Brity, a to nejlepší slovenský Queen Cover band – formaci Queenshow (SK), která koncert 24.8. v Brně odehraje.

Pokud by některý z návštěvníků žádal kompenzaci za tuto programovou změnu, pak mu pořadatelská firma Brnokoncert-CZ poskytne voucher v hodnotě 500 Kč a ten si návštěvníci mohou vyzvednout přímo na koncertech u vstupu nebo pak mohou žádat o vouchery na emailové adrese mersey@volny.cz či telefonicky na čísle 00420541240623. Voucher lze uplatnit na jakýkoliv další koncert z nabídky uvedené na adrese www.brnokoncert.cz.

Omlouváme se za změnu, ale další přesunování koncertů nám připadalo nefér, a proto považujeme náhradní program za lepší řešení ve složité situaci.

Děkujeme za pochopení.

===========================================

Po přesunu koncertu z Datarthaly do 14|15 Baťova Institutu - prostoru venkovní platformy kulturního komplexu bylo nutné vyměnit vstupenky z důvodu odlišnosti jednotlivých zasedacích pořádku v místech konání.

Pokud jste zakoupili vstupenky přes Ticketportal, instrukce o postupu výměny najdete ZDE

Děkujeme za pochopení a zachování přízně.

==========================================

Do ČR poprvé zavítá projekt Killer Queen z Londýna, který nabídne bezmála dvě hodiny největších hitů od legendárních Queen.

Pozvěte své přátele na Facebooku

Formace Killer Queen vznikla v červnu 1993 a již během dvou následujících let získala masovou popularitu v domovské Británii. V roce 1999 byla skupina oceněna jako Worldwide Best Tribute Band. V dalších letech dobyli podia po celé Evropě a USA, a to včetně velkých sálů a stadionů, jako např. Ahoy Stadium, Waverly Stadium, Brighton Centre, Red Rocks Arena, Austin City Limits, Nottingham Motorpoint Arena a další.

Rok 2019 byl pro kapelu milníkem a dosud nejúspěšnějším rokem. Absolvovali beznadějně vyprodané turné napříč USA včetně zastávek v Red Rocks Arena a Austin City Limits. Jejich show v Huntingdon Paramount Theatre se stala Koncertem roku. V listopadu 2019 navštívili v rámci evropského turné také Bratislavu, kde se uskutečnily rovnou dva koncerty.

V diáři pro další roky jim data rychle mizí, v roce 2020 se chystají na devítitýdenní tour po USA, vystoupí na obřích koncertních podiích a festivalech v UK i různě po Evropě. Zpěvák Patrick Myers říká: „V roce 2021 se vrátíme do Red Rocks, budeme tam už počtvrté. Být pravidelným hostem v této hale je pro nás opravdu pocta, a vyprodat ji ještě větší! Na tom podiu vystupovali Beatles, U2, Springsteen nebo Dylan.  Má to tam fakt své kouzlo.“

Nenechte si ujít!

Více informací o show https://www.killerqueenonline.com/