Suzi Quatro jede světové turné k nové desce No Control

Zpěvačku a baskytaristku Suzi Quatro není nutné dlouze představovat. Tato dáma s baskytarou pověšenou proklatě nízko totiž na hudební scéně působí přes 50 let. Na svém kontě má velké hity jako „Can The Can“, „48 Crash“, „Devil Gate Drive“, ‘If You Can`t Give Me Love’, ‘She`s In Love With You’ či skladbu ‘Stumblin In‘, která z ní udělala v 70. letech ikonu.

Není tedy žádným překvapením, že energií stále sršící nestorka rock and rollu nemyslí na odchod do důchodu. „Do důchodu půjdu až tehdy, když vstoupím na pódium, zavrtím pr*elí, a bude ticho,“ říká Suzi s úsměvem.

O tom, že tato doba je opravdu v nedohlednu, svědčí i vydání jejího nového alba "No Control" letos koncem března. Deska obsahuje jedenáct písní, z nichž většina vznikla spoluprací Suzi a jejího syna z prvního manželství Richarda Tuckeyho.

O tom, že album bylo kritikou přijato kladně, svědčí i recenze, k nimž přidáváme odkazy (texty v češtině i angličtině):

Musicserver, Metal Forever, Rockpit, Maximum Volume Music, New Noise Magazine

V rámci světového turné No Control Suzi zavítá i do České republiky a potěší tak své zdejší příznivce. Na koncertech zazní zbrusu nový materiál, ale nebudou chybět ani klasické hity! V Praze se koncert uskuteční 25.2.2020 ve Velkém sále Lucerny, v Brně 27.2.2020 v Sono Centru. Vstupenky jsou již v prodeji (zajišťují: Ticketmaster, Goout, Smsticket).

Mrkněte na video s titulním singlem "No Control"