Tata Bojs na festivalu Mersey Gathering v Brně

  • 25/09/2021 (od 14:00) ( za 9 dní )
  • Zahrádka Na Střeláku, Brno, Pisárecká 562/7b, Brno
Poslední zářijovou sobotu se bude konat pokračování festival Mersey Gathering, tentokrát s oblíbenými Tata Bojs.
Skupina byla založena v roce 1988. Zakládajícími členy jsou Mardoša a Milan Cais, ve stálé sestavě hrají i Vladimír Bár, Dušan Neuwerth a Jiří Hradil. Jejich asi nejúspěšnější deskou je Nanoalbum z roku 2004, kterou podpořili velkým turné a vydáním DVD Nanotour se záznamem vystoupení v T-Mobile Areně.
Na konci roku 2020 vydali své desáté řadové album Jedna nula a tato novinka teď sklízí pochvalné recenze hudebních kritiků. Ostatně o tom, že jsou poslechově stále zárukou vysoké kvality svědčí i fakt, že z letošních cen Anděl si odnesli sošku v kategorii Skupina roku.
"Tatáče" na Zahrádce Na Střeláku v Brně doplní kapely Twin Soul Brothers, Beps’n’Johnnies, Bare Escape a Gloster 69. Nebude chybět ani vnitřní DJ room, kde to budou do ranního rozbřesku roztáčet DJs Pavel Bidlo, Javas, Tom Holič, Koala, Elio, Vik
Předprodej probíhá v sítích Ticketmaster, Ticketportal, Ticketstream a prostřednictvím služeb Goout a Smsticket v ceně 490,-.
Pokud by se akce nemohla konat z důvodu nepříznivého vývoje epidemie, bude stanoven náhradní termín a vstupenky zůstanou v platnosti.
============================================

Podle nařízení ministerstva zdravotnictví o konání kulturních akcí jsme nuceni požádat Vás o dodržování následujících zásad:

-vstup do prostoru místa konání je možný pouze s nasazeným respirátorem nebo nanorouškou a písemným potvrzením o jedné z níže uvedených možností:
      -minimálně dva týdny od druhé dávky očkování
      -negativní antigenní test provedený na odběrovém místě ne starší 72 hodin nebo negativní PCR test ne starší 7 dní (děti do 6 let nemusí předkládat potvrzení o testování)
       -certifikát o prodělání onemocnění COVID-19 (max. 180 dní)

Testování na místě se neprovádí.

Koupit vstupenky

Ticketmaster, Ticketportal, Ticketstream a prostřednictvím služeb Goout a Smsticket v ceně 490,-

Koupit vstupenky