The Dire Straits Experience /UK/ v Praze

  • 17/03/2024 (od 20:00) ( za 175 dní )
  • Kongresové centrum, Praha, 5.května 65, Praha

Hudební lahůdka The Dire Straits Experience v Praze. Nenechte si ujít!

Už skoro půl století uplynulo od založení slavné britské kapely The Dire Straits. První velký hit „Sultans of Swing“ tehdy obletěl zeměkouli a umístil se na prvních místech světových žebříčků. V 80. letech následovaly další kultovní písně jako „Money for nothing“, „Calling Elvis“, „Walk of Life“ a další. Skladby Dire Straits patřily k nejoblíbenějším na televizním kanálu MTV, který jako první v 80. letech mapoval světovou hudební scénu.

Do Prahy míří formace The Dire Straits Experience, pokračovatelé skupiny po odchodu Marka Knopflera. Frontmanem kapely je Knopflerovi stylově velmi podobný kytarista a zpěvák Terence Rais. V sestavě působí saxofonista, držitel ceny Grammy Chris White, na bicí hraje Chris Whitten, a na klávesy Simon Carter.

Při všech svých návštěvách Česka si získali fanoušky a prokázali, že kultovní písně kapely umí zahrát naprosto excelentním způsobem. U toho zkrátka nemůžete chybět!! Vstupenky na koncert v Praze 17.3.2024 zakoupíte v sítích Ticketmaster, Ticketportal a Goout.

Koupit vstupenky

v sítích Ticketmaster, Ticketportal a Goout.

Koupit vstupenky