The Dire Straits Experience, pokračovatelé slavné kapely Dire Straits, vystoupí 17.2.2019 v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové

  • 17/02/2019 (od 20:00) ( za -185 dní )
  • Kongresové centrum Aldis Hradec Králové, Eliščino nábř. 375 Hradec Králové

15.2.2018 Lucerna Velký sál, Praha

17.2.2018 Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové

20.2.2018 Pavilon T1 (výstaviště), České Budějovice

Start ve 20.00 h

www.brnokoncert.cz

Turné The Dire Straits Experience 2019

Pokračovatelé slavné kapely Dire Straits  - britský projekt The Dire Straits Experience  - míří opět do ČR. V roce 2018 vyprodali pražskou Lucernu a KC Aldis v Hradci Králové, v příštím roce zavítá kromě zmíněných měst poprvé také do Českých Budějovic. Frontmanem kapely je Knopflerovi stylově velmi podobný kytarista a zpěvák Terence Rais. V sestavě působí držitel ceny Grammy Chris White, hrající na saxofon, flétnu a perkuse, který spolupracoval s Dire Straits Marka Knopflera v druhé polovině 80. let. Šlo o turné „Brothers in Arms“, „On Every Street“, alba „On Every Street“ a „On The Night“ a legendární koncerty „Live Aid“ a „Mandela“. Mimo to v nedávné době Chris White hostoval na dvou sólových deskách Knopflera. Vše o projektu naleznete zde www.direstraitsexperience.com.

Při všech svých návštěvách Česka si získali fanoušky a prokázali, že kultovní písně kapely, jako „Sultans of Swing“, „Brothers In Arms“, „Money for nothing“, „Calling Elvis“,“Romeo and Juliet“,“Walk of Life“,“So far away“ či zasněnou “Private Investigations“, umí zahrát naprosto excelentním způsobem.

Neváhejte a přijďte se přesvědčit. Vstupenky v síti Ticketmaster.

Pozvěte své přátele na Facebooku

Prohlédněte si reporty z roku 2018

Koupit vstupenky

Od 1099,- v síti Ticketmaster

Koupit vstupenky