The Sweet v Sono Centru 2018

  • 15/12/2018 (od 19:30) ( za -643 dní )
  • Sono Centrum Brno, Veveří 113, Brno

The Sweet slaví výročí 50 let existence a míří do Sono Centra!

Po vynikajících vystoupeních na podzim 2017 se do České republiky vrací slavná britská glamrocková formace The Sweet. Skupina se proslavila v 70. letech v sestavě Brian Connolly, Steve Priest, Andy Scott, Mick Tucker a patřila k hlavním protagonistům glamrockové éry vedle Davida Bowieho, T Rex, Slade, Alice Coopera, Gary Glittera a Kiss.

Založení The Sweet se datuje do roku 1968 pod názvem Sweetshop a zanedlouho se hity kapely začaly pravidelně objevovat na špici světových hudebních žebříčků. Slavnými se staly písně Funny Funny, Block Buster, Hell Raiser, The Ballroom Blitz, Teenage Rampage, Turn It Down, Fox on the Run a Love Is Like Oxygen.

V minulosti se do Česka opakovaně vraceli, vystoupili zde např. na festivalu Masters Of Rock, v roce 2005 odehráli dvojkoncert se skupinou Slade v pražské Sazka aréně.

The Sweet se letos představí na narozeninovém koncertu v aktuální sestavě: Andy Scott, Bruce Bisland, Tony O'Hora a Peter Lincoln.

Program večera zahájí krátké vystoupení Cliffa Stevense, které můžete brát jako pozvánku na afterparty po skončení koncertu The Sweet, která proběhne v nedalekém klubu Mersey.

Předprodej vstupenek v síti Ticketmaster v ceně od 790,-.

Pozvěte své přátele na Facebooku

Prohlédněte si fotky z roku 2017

Koupit vstupenky

Vstupenky od 790,- v síti Ticketmaster

Koupit vstupenky